Zahide Yetiş Telefon Numarası ve Whatsapp İletişim Numarası

Zahide Yetiş Telefon Numarası ve Whatsapp İletişim Numarası

Zahide Yetiş’le adlı program hafta içi her gün saat 09.30’da Show Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı Zahide Yetiş Arısoy sunmaktadır. Programda a’dan z’ye her şey konu olarak alınmaktadır. Sağlıktan güzelliğe, zayıflamaktan dini bilgilere her şey dahil bir program yapmaktadırlar. Alanında uzman kişiler programa davet edilmektedir. Hastalıklar için çözüm yolları aranmaktadır. Dertlilere derman olmaya çalışılmaktadır. Özel karışımlar hazırlayıp tedavi amaçlı kullanılması sağlanmaktadır. Yapaylıktan uzak her zaman doğal olanı kullanmaya gayret edilmektedir. Fiziksel sorunlarla ilgili çözüm yolları aranmaktadır. Bulunan çözümlerin hepsi yine sağlığa zarar vermeyen doğal çözümlerdir.

Sağlığın en güvenilir adresi olarak Zahide Yetiş’le gösterilmektedir. Her sabah ekranlarımıza konuk olan program izleyiciyi ekrana kilitlemektedir. Cuma günleri dini bilgiler paylaşılmaktadır. Değerli hocalarla beraber günün anlamına yönelik konular işlenmektedir. Programda yok yok. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir program.

Zahide Yetiş’le Programı Telefon Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 471 96 96

Zahide Yetiş Whatsapp Telefon Numarası
0549 215 10 10

Zahide Yetiş Whatsapp Hattı
0549 215 10 10

Zahide Yetiş Whatsapp İhbar Hattı
0549 215 10 10

Zahide Yetiş’e Mesaj Gönder
Henüz aktif bir mail adresi bulunmamaktadır.

Zahide Yetiş’le adlı programa ait iletişim numaraları aşağıda bulunmaktadır. Yazımızın altındaki yorum kısmına program hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz konu ile ilgili yorumunuzu yapabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla zahide yetiş iletişim bilgileri, zahide yetiş irtibat tel, zahide yetiş mesaj gönder, zahide yetiş telefon no, zahide yetiş whatsapp numarası, zahide yetiş telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

69 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla