Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Yetenek Sizsiniz Türkiye, ülkemizin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olma niteliğini taşımaktadır. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı program, Tv8 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Programın sunucu koltuğuna birçok ünlü isim oturmuştur. Şuan Eser Yenenler, Ali Taran gibi isimler jüri koltuğunda oturmaktadır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye programında ülkemizin dört bir yanından katılan yarışmacılar birbirinden özel yeteneklerini sergilemekte, jüri üyelerine ve seyircilere karşı yeteneklerini beğendirmeye çalışmaktadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye büyük ödülü yani programın büyük ödülü tam 500.000 TL’dir. Yarışmacılar ilk ön elemeden sonra 2.tur, çeyrek final, yarı final ve final olmak üzere etapları geçerek şampiyon olabilmektedir.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye Nasıl Başvuru Yapılır?

Yetenek Sizsiniz Türkiye programına katılabilmek için bir adet başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu başvuru formunu gönderdikten sonra eğer seçilirseniz Acun Medya tarafından sizi arayacaklar, yapmanız gerekenleri söyleyeceklerdir.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Eleme Yerleri

Şuanda açıklanmış bir eleme yeri bulunmamaktadır. Ancak yayınlandığı anda buradan da sizlerle paylaşacağız.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu

Bu yazımız aracılığıyla yetenek sizsiniz türkiye iletişim bilgileri, yetenek sizsiniz türkiye irtibat tel, yetenek sizsiniz türkiye mesaj gönder, yetenek sizsiniz türkiye telefon no, yetenek sizsiniz türkiye whatsapp numarası, acun ılıcalı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla