Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu Doldur ve Whatsapp Başvuru Hattı

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu Doldur ve Whatsapp Başvuru Hattı

Acun Ilıcalı’nın yurtdışından ithal ettiği programlardan biri olan Yetenek Sizsiniz tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. Acun Ilıcalı programı Türkiye’ye uyarlayarak yayınlamaya başlamıştı. Uzun yıllardır ekranlara gelen program Acun Medyanın çoğu programı gibi izlenme rekoru kıran bir program. Programda 3 kişiden oluşan bir jüri bulunuyor. Jüride Acun Ilıcalı mutlaka bulunuyor. Diğer jüri üyeleri ise Hülya Avşar ve Ali Taran olmak üzülerek toplamda 3 isim bulunuyor. Yarışmaya başvuran kişiler ekranları başındaki izleyiciye ve jüri üyelerine kendi yeteneklerini sergiliyor.

Bu yeteneklerin şaşırtıcı ve ilgi çekici olması kendi yararlarına olurken beğenilen isimler üst tura çıkmayı başarıyor. Jüri üyelerinin önlerinde butonlar bulunuyor ve butonlar sayesinde beğenmedikleri kişileri durdurma şansına sahip olabiliyorlar. Ancak bu 3 isminde bastığı durumlarda geçerli oluyor. Jüri üyeleri performansını sergileyen yarışmacılara Evet veya Hayır olmak üzere iki seçenekle cevap veriyor. Evet olumlu anlamda olurken yarışmacının ileri gutlara çıkması için gerekli en önemli seçenek oluyor.

En az 2 evet alan isimler tur atlamayı başarıyor. Yarı finalde en yüksek oyu alan belirli kontenjana girmeyi başarıyor ve finale çıkmayı başarıyor. Sms ile belirlenen bu sonuç sonrasında finale kalan isimler arasından yine SMS oylaması yapılıyor. İzleyicinin en çok beğendiği ve en çok SMS desteği sağladığı isim şampiyon oluyor. Programa başvurmak için sergilemek istediğiniz yeteneğinize dair bir video ve başvuru formu doldurmak gerekiyor. Elemelerden geçen isimler stüdyoya davet ediliyor. Bu şekilde şampiyon olma şansı yakalıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu Doldur

Yetenek Sizsiniz Türkiye İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla yetenek sizsiniz türkiye iletişim bilgileri, yetenek sizsiniz türkiye irtibat tel, yetenek sizsiniz türkiye mesaj gönder, yetenek sizsiniz türkiye telefon no, yetenek sizsiniz türkiye whatsapp numarası, yetenek sizsiniz türkiye telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla