Yaşamdan Hikayeler Son Gelişmeler ve Son Dakika Haberleri 16 Eylül 2017

Yaşamdan Hikayeler Son Gelişmeler ve Son Dakika Haberleri 16 Eylül 2017

Lütfiye Pekcan programa dahil olan konular hakkında çarpıcı gerçekler ortaya koymaya devam ediyor. Programa başvuran kişiler başından geçmiş üzücü olayları anlatıyor. Çözüm yolu aranmaya çalışılıyor. Yaşamdan Hikayeler programına bir dönem Mete Dinçer hayat hikayesiyle damga vurdu. Mete Dinçer İstanbul’da bir hastanede dünyaya geldiğinde hastane görevlileri tarafından ailesine öldü denildi ve zengin bir aileye para karşılığı satıldı. Mete bu durumu genç yaşta öğrendi ve onu sahiplenen aile vefat ettikten sonra gerçek ailesini öğrenmeye çalıştı. Programa başvuran Mete Dinçer ailesini bulmayı çok istiyor. Takip eden günlerde konu ile ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Mete’nin doğduğu yıllarda o hastanede buna benzer birçok vaka olmuştu. Birçok aileden çocukları öldü denilerek alınmıştı. Ailelerin durumları hiç mi hiç düşünülmemişti. Bu caniliği yalnızca para hırsından yapan kişilerin olduğu ortaya çıktı. Mete Dinçer’den sonra programa birçok kişi başvurdu. Hepsi de durumunda şüpheleniyordu. Aynı zamanda o hastanede doğum yapmış ve çocuğunuz öldü denilen ailelerde başvuruyordu. Şimdilerde ise Dilek isminde bir kişi ailesini aramak için programa başvurdu. Dilek Mete ile aynı hastanede doğmuş ve satılmış. Bugün yayınlanan bölümde gizli bir tanık Dilek’in ailesini tanıdığını iddia etti. Stüdyoda duygu dolu anlar yaşandı. Dilek ailesine kavuşacak mı? Gizli tanığın iddiaları doğru mu? TV8 ekranlarında yayınlanan programın yeni bölümlerinde bu sorulara cevap aranacak. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Yaşamdan Hikayeler Telefon Numaraları ve Yaşamdan Hikayeler Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla yaşamdan hikayeler iletişim bilgileri, yaşamdan hikayeler irtibat tel, yaşamdan hikayeler mesaj gönder, yaşamdan hikayeler telefon no, yaşamdan hikayeler whatsapp numarası, yaşamdan hikayeler telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla