Yaşamdan Hikayeler Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

Yaşamdan Hikayeler Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

TV8 yaz sezonunda birçok yenilik yaparak program sayısını arttırdı. Yepyeni formatlı programları ekranlara getirmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de yine yaz sezonunda başlayan ve yayın hayatına devam eden YAŞAMDAN HİKAYELER. Programı sempatikliğiyle tanıdığımız Lütfiye Pekcan sunuyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen program birçok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yaşamdan Hikayeler adlı programın formatına göre hayatları boyunca ilginç şeyler yaşamış kişilerin hikayeleri anlatılıyor. Kayıp vakaları ele alınıyor. İnsanlara hayat hikayelerini programda anlatma fırsatı veriliyor. Programda en çok dikkat çeken olay ise ismi gizlenen bir hastanede bir dönemler çocuk tacirliği yapan ve bu çocukları satan hastane görevlileri olduğuydu. Programa başvuran bir isim bu iddiayı ortaya atmıştı. 1978 civarı bir yılda doğduğunu ancak ailesine çocuğunuz öldü denilerek ellerinden alındığı iddia edildi. Daha sonra da varlıklı bir aileye satıldığı söylendi. İlerleyen bölümlerde tüm bu iddiaların doğruluğu tanıklar sayesinde kanıtlandı. Gerçek ailesini bulmak için programa başvuran Mete Dinçer sayesinde bu olay öğrenildi ve yalnız olmadığını, hastane görevlilerinden bazılarının bunu meslek haline getirdiği öğrenildi. Tek arzusu gerçek ailelerini bulmak olan ve bulunduğu ortamdan şüphe duyan kişiler programa akın etmeye başladı. Mete Dinçer’in gerçek ailesi olduğunu iddia eden birçok kişi de programa başvurdu. DNA örnekleri alınan ailelerden hiçbiri şu ana kadar uyumlu olmadı. Mete Dinçer’in ailesi aranmaya devam ediyor. Mete dışında bu olay başına gelmiş kişilerinde aileleri aranmaya devam ediyor. Programın 11 Eylül tarihli yayınında araştırmalar yapıldı. Sonuçlara ulaşılmaya çalışılıyor. Gelişmeler hakkında sitemiz tarafından bilgilendirme yazıları yazılacaktır. Takip etmenizi öneririz.

Yaşamdan Hikayeler ile Olay Yeri son dakika haberleri hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Yaşamdan Hikayeler ile Olay Yeri Telefon Numaraları ve Yaşamdan Hikayeler ile Olay Yeri Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla yaşamdan hikayeler iletişim bilgileri, yaşamdan hikayeler irtibat tel, yaşamdan hikayeler mesaj gönder, yaşamdan hikayeler telefon no, yaşamdan hikayeler whatsapp numarası, yaşamdan hikayeler telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla