Yaşamdan Hikayeler Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Numarası

Yaşamdan Hikayeler Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Numarası

Hayatın içinde geçen her türlü olayı konu edinen bir program olan Yaşamdan Hikayeler TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Programın sunucusu Lütfiye Pekcan sempatik tavırlarıyla tanınmaktadır.

Doğduğumuzdan ölüm anımıza kadar başımıza gelebilecek milyonlarca olay vardır. Bunlar ne yazık ki iyi olduğu kadar bazen de kötü olabilmektedir. Yaşadığımız bu kötü olaylarla bazı durumlarda kendi başımızın çaresine bakamayabiliriz. İşte bu tür durumlarda bu tarz programlar devreye girmektedir. Kendi gücümüzle aşamadığımız bu olaylarda uzman ekipleriyle bize destek olacak birçok program bulunmaktadır. Bunlardan en fazla ilgi çekenlerden bir tanesi de Yaşamdan Hikayeler programıdır. Başımıza gelmiş olaylarda bizimle işbirliği yapan bir programdır.

Kayıp ve cinayet haberlerini ana haber bültenlerinde birçok kez duymuşuzdur. Ne yazık ki bu tarz haberler bizleri derinden yaralasa da bu acıyı geride bırakıp faillerini yakalamak adına çalışmalara başlanmalıdır. Yaşamdan Hikayeler programı bu kısımda devreye girmektedir. Olayları aydınlatmak adına ellerinden geleni yapmaktadırlar. Programda aralanmayan sır perdesi kalmamıştır. Kayıp kişileri bulmak için başvurmadıkları yer kalmamaktadır. Cinayete kurban gittiği düşünülen olayları araştırmaktadırlar.

Yaşamdan Hikayeler İletişim Telefon Numarası

Yaşamdan Hikayeler İhbar Hattı
0533 162 60 60
0212 331 88 15

Yaşamdan Hikayeler Canlı Yayın Telefon Numarası
0533 162 60 60
0212 331 88 15

Yaşamdan Hikayeler WhatsApp İhbar hattı
0533 162 60 60

Yaşamdan Hikayeler WhatsApp İhbar Telefon Numarası
0533 162 60 60

Bu yazımız aracılığıyla yaşamdan hikayeler iletişim bilgileri, yaşamdan hikayeler irtibat tel, yaşamdan hikayeler mesaj gönder,yaşamdan hikayeler telefon no, yaşamdan hikayeler whatsapp numarası, yaşamdan hikayeler telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla