Yarışçı Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Yarışçı Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

TRT Çocuk’un en sevilen programlarından olan Yarışçı çocukları eğlendirmeye devam ediyor. Eğlendirirken öğreten program çok fazla seviliyor. Programa davet edilen küçük yarışmacılar istekleri doğrultusunda oyunu yönlendiriyor. Oyunun sonunda ödüllerine kavuşuyor. Program için stüdyoya gelen çocuklar oyuna başlamadan önce Yarışma programına ait sanal arabalardan istedikleri birini seçiyor. Daha sonra ellerinde bulundurdukları kumanda sayesinde ona ekran üzerinden yön veriyor. Ancak her şey bu kadar basit değil. Oyuna devam edebilmek için bilgiye ihtiyaç var. Çocuklar ekranda karşılarına çıkan soruları cevaplamak zorunda.

Doğru cevabı verdikleri takdirde ekstra puan kazanıyorlar. Seçtikleri araba ile zorlu yolları aşan çocuklar gidecekleri yolları da kendileri belirliyor. Hız, cesaret, bilgi olmak üzere yollar kategorilere ayrılıyor. Her kategori adı ile müsemma bölümlere ayrılıyor. Her biri birbirinden eğlenceli olan kategorileri geçen çocuklar süreleri üzerinden bir sıralamaya tabii tutuluyor. Süresi en yüksek iki isim tekrardan düelloya çıkıyor. Final yarışında en yüksek puanı yapan isim yarışmanın o günkü birincisi oluyor. Birinci olan yine kendi seçeceği ödülü takdim edildikten sonra diğer yarışmacılar da boş gönderilmiyor. Onlarında sevinmesini sağlayan program herkesin mutlu ayrılması için elinden geleni yapıyor.

Yarışçı Başvuru Formu Doldur

Yarışçı İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Yarışçı Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Yarışçı Whatsapp Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Yarışçı İletişim Mail Adresi
Yarışçı programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla yarışçı iletişim bilgileri, yarışçı irtibat tel, yarışçı mesaj gönder, yarışçı telefon no, yarışçı whatsapp numarası, yarışçı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla