Ver Fırına Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Ver Fırına Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Ver Fırına adlı yarışma programı TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı ünlü oyuncu ve model Burcu Esmersoy sunmaktadır. Programda yarışmak için katılan kişiler hünerlerini gösterip birinci olmayı hedeflemektedir. Rakiplerini yenip kazanan kişi olmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Jüri üyelerinin verdiği görevleri yerine getirip etabı tamamlamaya çalışıyorlar. Verilen konularla ilgili en güzel tatları ortaya çıkaran kişi bir adım önde oluyor. Jüri üyelerine kendi yaptığı yiyeceği en çok beğendiren kişi eleme adayı olmaktan kurtuluyor. Sona kalan iki kişi son bir sınavdan geçiyor. İki farklı tarif karşısında en çok beğenilen kişiyi jüri kurtarıyor. Diğer isim ise hayallerine ve yarışmaya veda ediyor. Kalan yarışmacılar arasında zorlu etaplar karşılığında yarışmaya devam ediyor ve en sonunda bir kişi şampiyon oluyor. Emel Başdoğan ve Arda Türkmen’in jüriliğini yaptığı program birçok kişi tarafından ilgiyle izlenmektedir.

Ver Fırına adlı yarışma programına katılıp hayallerinizi gerçekleştirmek çok kolay. Programa başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Programa ait iletişim numaraları aşağıya eklenecektir.

Ver Fırına Başvuru Formu Doldur

Ver Fırına Programa Katılma Başvuru Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Ver Fırına Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla ver fırına iletişim bilgileri, ver fırına irtibat tel, ver fırına mesaj gönder, ver fırına telefon no, ver fırına whatsapp numarası, ver fırına telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla