Vatanım Sensin 34. Bölüm İzle (Fragman)

Vatanım Sensin 34. Bölüm İzle (Fragman)

Her perşembe günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin 34.bölüm, diğer bölümlerde olduğu gibi heyecanlı ve duygusal sahnelerle doluydu. Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen dizide olayların ardı arkası kesilmedi. Bu bölümde izleyicilerin beklenmediği anlar yaşandı.

Vatanım Sensin 34. Bölüm İzle

Vatanım Sensin 34. bölüm, daha önce İzmir’de başlayan savaşın etkileri ile izleyicilerin karşısına çıktı. Çıkan savaş İzmir’i kötü bir şekilde etkilemeye başladı. Sevr Antlaşması’nda yer alan fakat Türklerin kabul edemeyeceği maddeler yüzünden Türk halkının umutları giderek kırılmaya başladı.

Cevdet, daha önceki bölümde Azize’nin ölmüş olduğunu biliyordu. Bu durumdan dolayı artık kızları ile baş etmekte oldukça zorlanmaya başladı. Cevdet, durumun daha da kötüleşmemesi adına Hilal ve Yıldız’ın uygun olarak gördüğü kişiler ile birlikte izdivaç kurmasına karar verdi ve bu konuda kızlarına karşı zor koştu. Cevdet’in çevresindeki insanlar böyle bir izdivaca Cevdet’in zorlamasından dolayı oldukça tepki gösterdi. Cevdet’in doğru bir karar vermediğini savundular.

Cevdet’in kızı Yıldız, Yüzbaşı Yakup ile evlendi. Fakat Yıldız bu durumdan hiçbir şekilde memnun olmadı. Dizide Yıldız’ın evli olmasına rağmen ona karşı hayranlık besleyen bir Yunan vardı. Bu kişi sürekli olarak Yıldız’ı rahatsız ediyordu.

Vatanım Sensin 34. Bölüm İzle (Fragman)

Yıldız, Yakup ile evlenirken Cevdet’in diğer kızı Hilal’e uygun gördüğü kişi ise Kuvvacı Mehmet idi. Mehmet, bizzat kendisi Cevdet’ten kızı Hilal’i istedi. Bu izdivaç teklifi Leon’a kadar duyuldu. Haliyle Leon teklifi duyar duymaz çok sinirlendi ve çılgına döndü.

Yunan Kumandan Filippos ise Dağıstanlının yaşamakta olduğu evine bir plan yaptı. Hedefte eve saldırı düzenlemek vardı. Bu durumda Cevdet için seçim zamanı geldi. Cevdet bu seçimde oldukça zorlandı.

Vatanım Sensin 34. bölüm sonunda ise bölüme damga vuran olay yaşandı. Finalde Azize ve Tevfik karşılaşmak zorunda kaldılar.

Vatanım Sensin Son Bölüm

Dizinin bir sonraki bölümünde ise Hilal kaçırılacak. Bu kaçırılma olayı ile birlikte hiç beklenmeyen olaylar yaşanacak. Kızını kurtarabilmek için harekete geçen Cevdet diğer askerler tarafından da desteklenecek. Ayrıca Dağıstanlı ile de karşı karşıya gelecek. Dağıstanlıyı kontrol etmeye çalışarak Taşköprü’nün kurtulması için var gücüyle çalışacak.

Cevapla