Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölüm izle (Fragman)

Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölüm izle (Fragman)

Yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren yediden yetmişe herkeste büyük bir merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler dizisi kadınlar arasında yaşanan dostvari görünümün arkasında bekleyen tehlikeleri ve kıskançlıkları ortaya koyuyor. Geçtiğimiz bölümde dizide Oya ve Serhan ilişkisinin dışında Oya’nın sevgilisine karşı duyulan merak giderilmeye çalışılmıştı. Bu nedenle Merve’nin düzenlemiş olduğu bir yemek ile dizinin bölüm finalinde Oya’nın sevgilisinin kim olduğu ortaya çıkmıştı 8. bölüm sonunda artık bu oyuna Oya’dan habersiz Edip de dahil olmuş Oya gibi o da Sarmaşık kurallarına ve Merve’nin ekseni etrafına girmeyi başarmıştı. Merve ve Pelin kadar Arzu da Edip ile Oya’nın ilişkisi hakkında çok şaşırmış ancak hepsi de şaşkınlıkları gidene kadar aralarındaki sorunları içlerinde tutmayı başarmıştı. Geçtiğimiz bölümün özetinden sonra birçok izleyicinin merakla beklediği Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölüm fragmanı büyük merak uyandırırken aynı zamanda fragman yayınlandıktan sonra Oya’nın sevgilisi olan Edip ile ilgili gerçekleri öğrenen Serhan çıldırdı ve öfkesini içinde tutmaya çalışırken biraz olsun masadan uzaklaşmayı tercih etti.

Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölüm izle (Fragman)

Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölüm İzle

Oya ve Serhan arasındaki etkileşim dizinin ilk bölümlerinden itibaren büyük ilgi uyandırırken Oya’nın evli bir erkekle bir birliktelik yaşamayacağı düşüncesi ancak içinden geçenlere de karşı koyamayacağı dizinin en kilit sahnelerinden oluyordu. Sarmaşık da işler bu bölümde de karıştı ve dalgalanmalar büyük ve tesirli bir şekilde sürmeye devam ediyor. Mehmet ile Arzu’nun boşanma davası, Burcu’nun şımarık ve arsız duruşu Merve’nin yaptıklarının ardını arkasını düşünmeden hesapsızca kendini yüksekte görüşü, Pelin’in de Merve’den aşağı kalır bir yanının olmayışı Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölümün yine izleyicileri ekran başına kilitleyeceğini gösteriyor.

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm

Hayata dair her şeyi bulabileceğiniz bu dizide geçmişin hesaplaşması ve buna neden olan asıl olayın yıllar öncesine dayanması Ufak Tefek Cinayetler dizisini farklı bir dizi haline getiriyor. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük bir kitleye hitap eden bu dizinin finalinde ne olacağı konusunda birçok kişi farklı yorumlar yapıyor ve dizi fragmanları dizinin bitmesinin hemen ardından merakla takip ediliyor.

Dizinin bu haftaki bölümünde Edip de Oya’ya duymuş olduğu hislerini yavaş yavaş gün yüzüne çıkarıyor. Ancak Oya’nın bu duruma vereceği tepki de büyük bir merak konusu haline geliyor. Bu durumdan hoşlanmayan Oya Edip’in bu tür yaklaşımına nasıl bir tepki gösterecek, dizinin yeni bölümlerinde hep birlikte göreceğiz.

Cevapla