Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm İzle (Fragman)

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm İzle (Fragman)

Star TV’nin geçtiğimiz sezonun başlangıcında ekranlara kazandırdığı; Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özer, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler gibi zengin ve yetenekli oyuncu kadrosuyla seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başaran fenomen dizi Ufak Tefek Cinayetler, yayınlanan ilk 6 bölümüyle izleyicisinden tam not aldı. 5 Aralık Salı akşamı Star TV’de yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler 7. bölüm, izleyenlere bol heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam edecek.

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm

Ay Yapım imzasıyla yayınlanan; yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in, senaristliğini Meriç Acemi’nin üstlendiği diziye en son yayınlanan altıncı bölümünde Defne Halman e Macit Koper gibi usta isimler diziye konuk oyuncu olarak dahil olmuştu. Dizinin 5 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde heyecan fırtınası artarak devam edecek.

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm İzle (Fragman)

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin altıncı bölümüne, Pelin – Merve kapışması damga vurmuştu. İkilinin birbirini sarmaşık dışına attırmaya çalıştığı son bölüm adeta bir soğuk savaş tadında geçti. Pelin-Merve kapışmasına Burcu da dahil olunca ortalık iyice karıştı. Arzu ise evini elinde tutmanın yollarını arıyordu. İzleyiciler bu noktada aptal ve pasif sandıkları Arzu’nun bambaşka bir yüzünü görmeye başladılar.

Bu noktada izleyiciyle buluşacak olan Ufak Tefek Cinayetler 7. bölüm fragmanı, nefes kesen detaylarıyla dikkat çekiyor. Fragmanda öncelikli olarak Merve’nin “Belli, hayatında biri var. Biri var da kim acaba?” ve “Şahane bir fikrim var, evine ajan sokacağız.” replikleri büyük merak ve heyecan uyandırıyor.

Öte yandan Mehmet’in Burcu’ya evi Arzu’ya verdiğini söylemesi Burcu’yu şok ederken, Serhan’ın Oya’yı etkileme çabaları da dikkat çekiyor ve bu sahnede söylenen sözler romantizm tutkunlarını tam kalbinden vuracağa benziyor. Tüm bunların yanında Oya’nın evine Merve tarafından gönderilen kişi evde kol düğmesi buluyor ve bulunan bu kol düğmesi Oya’nın bir erkekle görüştüğü iddialarının ortaya atılmasına neden oluyor. Kol düğmesini gören Merve şaşkınlıkla olanları anlamaya çalışırken, esrarengiz kol düğmesinin sahibinin kim olduğu büyük merak uyandırıyor.

İzleyicisine bol aksiyonlu bir akşam vaat eden Ufak Tefek Cinayetler 7. bölüm, 5 Aralık Salı akşamı Star TV ekranlarında.

Cevapla