TV8 İletişim Telefon Numarası ve İzleyici Temsilcisi

TV8 İletişim Telefon Numarası ve İzleyici Temsilcisi

TV8 kanalı ilk olarak 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu tarafından yayın hayatına başlayan bir kanaldır. Program ilk başlarda yalnızca haber programları sunan bir kanal niteliği taşımaktadır. Daha sonra 2003 yılında eğlence kanalı olarakta içeriklerini değiştirmiştir. Haber programlarını kaldırmıştır. 13 Kasım 2013 tarihinde Acun Ilıcalı kanalı satın almış ve kanalı adeta baştan yaratmıştır. TV8 kanalı artık eski halinden bambaşka bir kanala bürünmüştür. Kanalın bünyesinde barındırdığı tüm görevlileri değiştiren Acun Ilıcalı kendi elemanlarını işe alarak özel kadrosunu oluşturmuştur. Kanalın formatını tamamen değiştiren Acun Ilıcalı içerikleri en baştan düzenlemiştir. Acun Medya şirketine ait ve daha önce başka kanallarda yayınlanan tüm programları Acun Ilıcalı kendi kanalına transfer etmiştir. Kendi yapım şirketi ve kanalı bulunan Acun işlerini tek bir yerden halletmeye başlamıştır.

Acun Ilıcalı haber programlarını tamamen kaldırmıştır. Kanalın niteliği eğlence ve yarış programlarından ibaret olmuştur. Kanalın zirve yapmasına neden ola olaylardan bir tanesi de NBA maçlarının yayın haklarını almış olmasıdır. Diğer kanallara büyük bir fark atarak kendi kanalını ön plana çıkarmıştır. Survivor, O Ses Türkiye, İşte Benim Stilim, Ütopya, Survivor Panorama, Magazin 8 TV8 kanalında yaygın olarak izlenen programlardan bazılarıdır. Geçtiğimiz günlerde ise yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmiştir. Evlilik programından tanıdığımız isimlerden oluşan bir kadroyla yeni bir dizi hayata geçirilmiştir. Bunun yanı sıra yine bu diziye benzeyen bir dizi daha yayın hayatına başlayacaktır. Gençlik Başımda Duman adını alacak bu dizi Kısmetse Olur adlı evlendirme programında bulunmuş kişilerden oluşmaktadır.

TV8 İletişim Telefon Numarası
0(212) 987 30 70.

TV8 Adresi
Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul.
PK: 34396.

Bu yazımız aracılığıyla tv8 iletişim bilgileri, tv8 irtibat tel, tv8 mesaj gönder, tv8 telefon no, tv8 whatsapp numarası, tv8 telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla