Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Show Tv’nin sevilen programı Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu tam gaz devam ediyor. Programda Turgay Başyayla Anadolu’yu karış karış gezerek birbirinden farklı yemek tariflerini izleyici ile buluşturuyor. Gecikmedik yer, girilmedik kapı bırakmadan tüm Türkiye’yi geziyor. Ülkemizin gezilecek ve görülecek yerlerini ekranlara taşıyor. Aynı zamanda eğlenceli sohbetleri ile keyifli bir ortam oluşturuyor. Kimi zaman şehirlerin, ilçelerin içerisinde buluna restoranlara, kimi zaman teyzelerimizin, dayılarımızın evlerine konuk olarak onlarla beraber kendi yörelerine has sevilen yemeklerin tariflerini öğreniyor.

Turgay Başyayla kendi sesinden dinlettiği şarkıları ile de ekranları başındakilere eğlenceli anlar yaşatıyor. Türkiye’mizi hem karış karış gezerken hem de nefis yemekleri öğrenmemizi sağlıyor. Yemeklerin tarifleri verilirken gereken malzemeleri Turgay Başyayla kimi zamanda kendi elleri ile köyün mahsüllerinden alıyor. Samimi bir ortam oluşturarak izleyiciyi kendine bağlamayı başarıyor. Programın bazı bölümlerinde gidilen yörelere ait folklor ekipleri veyahut yörenin kendine has özellikleri kameralara yansıtılıyor. Eğlenceli dakikalar ekranlara aktarılıyor. Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu her Cumartesi ve Pazar günleri Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Eğlenirken öğrenmek istiyorsanız programı kaçırmayın.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Başvuru Formu Doldur

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Whatsapp Hattı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Canlı Yayın Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla turgay başyayla ile lezzet yolculuğu iletişim bilgileri, turgay başyayla ile lezzet yolculuğu irtibat tel, turgay başyayla ile lezzet yolculuğu mesaj gönder, turgay başyayla ile lezzet yolculuğu telefon no, turgay başyayla ile lezzet yolculuğu whatsapp numarası, turgay başyayla ile lezzet yolculuğu telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla