TLC TV İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

TLC TV İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

TLC, 1992 yılında Amerika merkezli olarak kurulmuş bir televizyon kanalıdır. TLC ilk başta bir eğitim kanalı olarak faaliyetlerine başlamış, yayınlarını eğitime dayalı olarak yapmaktaydı. Ancak 2001 yılından bu yana TLC kanalı aile yaşamını, kişisel yaşam öykülerini, kişisel başarı öykülerini, sağlık sorunlarını anlatan öykülerini, yaşam tarzlarını anlatan bir kanal haline gelmiştir.

TLC TV, 2015 yılının Kasım ayında Türkiye’de bulunan CNBC-E kanalını satın aldı ve 6 Kasım 2015 yılından bu yana CNBC-E’nin yerine TLC TV olarak ülkemizde yayın hayatına başlamış oldu. Ülkemizdeki birçok kişi TLC TV’yi severek izlemekte; ilginç reality programları ile birlikte birçok hanede izlenmektedir. TLC TV’de yayımlanan televizyon programları şu şekildedir; Oprah Prime, Cake Boss, Say Yes to the Dress, Hannibal, Vikings, Hot In Cleveland, Two Broke Girls, Mike & Molly, Teen Wolf, Arrow, The Musketeers, Doctor Who, Sherlock, Running Wild with Bear Grylls ve Joel Lambert ile Manhunt.

TLC TV’ye ulaşabileceğiniz 0212’li bir TLC TV çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla TLC TV hakkında detaylı bilgi alabilir, önerilerinizi, şikayetlerinizi, sorularınızı bu numara aracılığıyla TLC TV’ye bildirebilirsiniz.

TLC TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 366 2000

TLC TV İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 366 2000

TLC TV İletişim Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@discovery.com

Bu yazımız aracılığıyla tlc tv iletişim bilgileri, tlc tv irtibat tel, tlc tv mesaj gönder, tlc tv telefon no, tlc tv whatsapp numarası, tlc tv telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

7 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla