Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türk Telekom tarafından kurulup 2010 yılında faaliyetlerine başlayan Tivibu, dijital televizyon sektörünün ülkemizdeki ilk örneklerinden bir tanesidir. Dijital TV’yi kısaca özetleyecek olursak şöyledir; internet üzerinden canlı televizyon yayını yapar ve internet üzerinden kiralanabilen dizi, film veya kaydedilen dizi ve programların kullanıcıların erişimine sunmaktadır. Tivibu, birçok platformda baş göstermektedir. Çok yönlü olarak birçok platformda kullanılabilirliği ile kullanıcılar tarafından sevilmektedir.

Tivibu’yu cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ve akıllı televizyonunuzdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle aldığı spor yayınlarının hakkından dolayı Tivibu birçok kişi tarafından kullanılan bir hizmet olarak ön plana çıkmaktadır. Öyle ki Tivibu’da UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçları naklen yayınlanmaktadır. Tivibu’nun kullanmış olduğu teknolojiye bakarsak IPTV’dir. Bazılarımız duymuştur ki IPTV teknolojisi ile internet üzerinden televizyon yayınları naklen izlenebilmektedir. Aynı şekilde Tivibu’da aynı teknolojiyi kullanmış, birçok özellik ekleyerek değerli kullanıcılarına sunmuştur. Ayrıca Tivibu son zamanlarda sadece IPTV üzerinden değil uydu yayını üzerinden de faaliyet göstermektedir. Tivibu’nun şuanda 676.575’i aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcıların 472.643’ü uygulama yani internet üzerinden hizmet alan abone, 203.932’si ise uydu üzerinden hizmet alanların toplamıdır.

Tivibu’da onlarca harika özellik olduğunu sizlere belirtmiştik. Bu özelliklerden de kısa kısa bahsedecek olursak şöyledir; günümüzün en popüler filmlerini ve dizilerini, daha önce hiç televizyonda yayımlanmamış filmleri ve dizileri kiralayabilir; kiraladığınız süre boyunca izleyebilirsiniz. Ayrıca naklen bir yayın izliyor iken yayını istediğiniz an durdurabilir 15 dakika içerisinde tekrardan başlatabilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki Tivibu üzerinden verilen yayınlar 1 hafta boyunca kaydedilmekte, kaçırdığınız film veya diziyi 1 hafta içinde izleyebilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 53 75
0212 306 10 00

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 53 75
0212 306 10 00

Tivibu Teknik Destek Hattı İletişim Telefon Numarası
444 53 75
0212 306 10 00

Tivibu Whatsapp Destek Hattı İletişim Telefon Numarası
444 53 75

Bu yazımız aracılığıyla tivibu iletişim bilgileri, tivibu irtibat tel, tivibu mesaj gönder, tivibu telefon no, tivibu whatsapp numarası, tivibu telefon numarası, tivibu yarışmaya katılma gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla