teve2 İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

teve2 İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

18 Ağustos 2012 yılından bu yana yayın faaliyeterine devam eden teve2 kanalı, Doğuş Yayın Grubu’na ait bir televizyon kanalıdır. Ülkemizde daha önce yayın yapan TNT kanalının ülkemizdeki faaliyetlerini durdurmasının ardıdan Doğuş Yayın Grubu tarafından TNT’nin yayın hakları ve lisansları satın alınmış, teve2 kanalı kurulmuştur. Kanal D’de yayımlanan efsane dizilerin, eğlence programlarının, popüler yabancı dizi yayınlarının, çigi film ve birçok dünyaca ünlü filmlerin yayınlanmaktadır.

teve2 kanalında yayımlanan televizyon programları şu şekildedir; Yemek Aşkına, Çok Gezenti, Kelime Oyunu’dur.  teve2 kanalında yayınlanan diziler ise şu şekildedir; Seksenler, Kavak Yelleri, Boynu Bükükler, Güneşi Beklerken, Adını Feriha Koydum, Kınalı Kar, İntikam Ateşi, Pretty Little Liars, Akasya Durağı, Yaprak Dökümü, Kanıt, Doktorlar, Muhteşem Yüzyıl.

teve2 kanalının 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla kanal, program ve diziler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi dilediğiniz gibi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

teve2 Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 413 61 00

teve2 İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası
0212 413 61 00

teve2 İletişim Mail Adresi
info@teve2.com.tr

Bu yazımız aracılığıyla teve2 iletişim bilgileri, teve2 irtibat tel, teve2 mesaj gönder, teve2 telefon no, teve2 whatsapp numarası, teve2 telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

32 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla