Tel Ali Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

Tel Ali Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan program çocuklara hitap ediyor. Hafta içi her gün izleyicili ile buluşuyor. Yarışma programının gidişatı programa telefonla bağlanan çocuklar ile yapılıyor. Programı iletişim numaralarından arayan kişiler ile yarışma gerçekleşiyor. Yarışmada aranan kelimenin harflerinin sayısı veriliyor. Her harften önce o harfe ait ipucu kelimesi çocuklara aktarılıyor. Harfler bilinerek ilerlendiğinde kelimenin bulunması isteniyor. Doğru cevabı bilen çocuklara hediyeleri veriliyor. Programın amacı çocukların eğlenceli anlar yaşarken bilgilenmelerini de sağlamak. Yarışmaya katılan çocukların kelime dağarcığı genişliyor. Aynı zamanda kelime ipuçları verilirken ve daha sonrasında yepyeni bilgiler, deyimler ve atasözlerini de öğrenmiş oluyorlar.

Eğlendirirken bilgilendiren program dünya çapında da ödüle layık görüşmüş. Hiçbir benzeri olmayan program özgün yapısıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Yarışma esnasında görünen herhangi bir sunucu yok. Ancak seslendirme ile yapılan bir Tel Ali var. Çocuklar kendilerini rahat hissetmesi için Tel Ali onları yüreklendirici konuşmalar yapıyor ve özel hayatlarına dair bilgiler soruyor. Programın sakıncalı hiçbir yönü bulunmazken verdiği ödüllerle de mutlu etmeyi başarıyor. Yaş sınırı bulunan programda bu sınıra uygun meraklı çocukların olan aileler başvuru yapıyor. Eğlenceli ve bilgilendirici program Tel Ali’ye hafta içi her gün TRT Çocuk iletişim numaraları ile ulaşabilir, yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Tel Ali Başvuru Formu Doldur

Tel Ali İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Tel Ali Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Tel Ali Whatsapp Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Tel Ali İletişim Mail Adresi
Tel Ali programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla tel ali iletişim bilgileri, tel ali irtibat tel, tel ali mesaj gönder, tel ali telefon no, tel ali whatsapp numarası, tel ali telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla