Survivor Panorama Telefon Numarası ve Whatsapp İletişim Numarası

Survivor Panorama Telefon Numarası ve Whatsapp İletişim Numarası

Survivor Panorama programı TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Program Survivor yarışmasının yayınlanmaya başladığı günden itibaren ekranlara gelmektedir. Programın sunucusu Nur Tuğba Algül’e eski survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu yorumlarıyla eşlik etmektedir. Hakan Hatipoğlu’na ek olarak günler ilerledikçe yarışmanın daha önceki ve o seneki elenen yarışmacıları dahil olmaktadır. Yarışmada yaşanan tüm olaylar enine boyuna değerlendirilmektedir.

Survivor adasında yaşanan her şeyi gözler önüne sermeye çalışan programda adadaki görüntüler bazen de Tv’de ilk olarak yayınlanmaktadır. Daha önceden yayınlanmayan görüntüleri panorama programı izleyiciyle buluşturmaktadır. Yarışmacıları ve oynanan oyunları değerlendirmektedirler. Aynı zamanda yaşanan olaylar hakkında canlı yayında telefon uygulamasıyla anket yapılmaktadır. Ve sonuçları izleyici ile paylaşılmaktadır. Programın reytingi Survivor yarışmasının reytingleri kadar iyi durumdadır.

Survivor Panorama adlı programa ait iletişim numaraları aşağıda paylaşılacaktır. Programa katılmak için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Survivor Panorama Mesaj Gönder

Survivor Panorama Canlı Yayın Numarası
0530 165 31 83

Survivor Panorama Whatsapp Numarası
0530 165 31 83

Survivor Panorama Whatsapp Hattı
0530 165 31 83

Bu yazımız aracılığıyla survivor panorama iletişim bilgileri, survivor panorama irtibat tel, survivor panorama mesaj gönder, survivor panorama telefon no, survivor panorama whatsapp numarası, survivor panorama telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla