Survivor 34. Bölüm İzle

Survivor 34. Bölüm İzle

Survivor 34. bölüm, kritik bir bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Survivor’da kutuplaşmaların ve gruplaşmaların arttığı bu dönemlerde, takımların kendi içlerinde birbirlerinden ayrılmaları, yarışmacıların psikolojik olarak da durumlarını en iyi şekilde gözler önüne seriyor. Takımlarda bireysel olarak dışlanan yarışmacıların da olduğu görülürken, yapılan oylamalarda Yağmur isminin öne çıkması, pek şaşırtan bir durum olmuyor. Gönüllüler takımında Yağmur’un oylamaya kalmış olması, organize bir düşüncenin ürünü gibi gözükürken, Hakan bu duruma tepkisini dile getirmekten kendini alıkoyamıyor. 34. Bölümde yarışmaya veda edecek isimler merakla beklenirken, adanın bu haftadan sonra ne gibi bir hale bürüneceği ise tamamıyla merak konusu. Her iki takımda da özellikle bazı isimler adanın daha gergin bir hal almasına neden olurken, bu isimlerin ilerleyen süreçlerde adadan oylama sonucunda gönderilmesi bekleniyor.

Survivor 34. Bölüm İzle

Survivor 34. Bölüm İzle

Survivor son bölüm, yaşanan bu gerginlikle birlikte adaların artık daha gergin ve daha huzursuz bir ortama sahip olacağını bizlere gösterirken, yarışmaların zorluk derecesi de günden güne artıyor. Özellikle bu bölümde dayanıklılık, güç, çabukluk ve hızın bir arada olduğu bir parkurun yarışmacıların karşısına çıkacak olması, yarışmacıların her zamankinden iki kat daha fazla çaba sarf etmeleri gerektiğini gözler önüne seriyor. Bu hafta parkurların zor olmasının yanı sıra Dominik’te hava şartlarının da olumsuz olması, başka bir zorluk faktörü olarak yarışmacıların karşısına çıkıyor. Yarışmacılar soğuk ve yağmurlu bir havada mücadele ederken, aynı zamanda enerjilerinin de az olduğu şu günlerde, performanslarının ne olacağı tamamıyla merak ediliyor.

Survivor 34. bölüm, bol heyecanlı bol aksiyonlu ve gerginlik dolu bir bölümle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Az önce de belirttiğimiz üzere yarışmada şartların giderek zorlaşması, haliyle yarışmacıların psikolojik açıdan da ciddi problemler yaşamalarına neden oluyor. Öte yandan her hafta itibariyle adadan birinin ayrılacak olması, yarışmacıların gerginlik kat sayılarının artmasına ekstra bir katkı sağlıyor. Survivor’ın bu bölümünde, yarışmacıların birbirlerine karşı eski saygı ve toleranslarının kalmadığını görebilmek mümkünken, iki takım arasındaki gidişat konusunda kıyaslama yapılacak olunursa, All Star takımının gönüllüler takımına göre her anlamda üstün olduğu da gözlerden kaçmıyor.

Cevapla