Survivor 29. Bölüm İzle

Survivor 29. Bölüm İzle

Survivor 29. bölüm, kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu bölümde All Star takımına yeni bir yarışmacı gelirken, bu yarışmacının adada fark yaratacağı şimdiden belli oluyor. Yeni yarışmacı olan Berna, gerek performansıyla gerekse ada içindeki iletişimiyle, Survivor’ın en iddialı yarışmacılarından biri olacağının sinyallerini veriyor. Yeni takımına çabuk ısınan Berna, oyunlarda da ciddi bir güç olacak gibi görünüyor. Adanın bu bölümdeki ilk ödül oyununda, ödül olarak süt ve ev keki verilirken, bu ödül yarışmacıların açlık sorunlarını kısa bir süreliğine ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Migros sponsorluğunda verilen bu ödüller, belki izleyiciler için küçük olarak gözükse de, yarışmacılar için ciddi bir motivasyon kaynağı.

Survivor 29. Bölüm İzle

Survivor 29. Bölüm İzle

Ödül oyunu için öncelikle en iyi erkek ve en iyi kız olarak 2 yarışmacı seçilmesi istenirken, kısa süreli bir münakaşanın ardından her iki takımda seçimini yapıyor. Hakan- Turabi eşleşmesi ilk olarak karşımıza çıkarken, bu eşleşmenin kazananı Turabi oluyor. Bunun yanı sıra ikinci yarışmada da Sema ile Nagihan karşımıza çıktı. Bu eşleşmenin sonucunda da kazanan Nagihan olurken, bu sayede yarışmaya eşitlik gelmiş oldu. Sonrasında Batu ile Hilmi Cem karşı karşıya gelirken bu eşlemenin sonucunda ise Batuhan kazanarak, gönüllüleri öne geçirmiş oldu. Parkurun son derece zorlu olduğu gözükürken, yapılan yarışmalar sonucunda bu ödül oyununun kazananı All Start oldu ve gönüllüler büyük bir hüzne boğuldu.

Yarışmanın diğer ödül oyunda ise kumsalda hentbol oynayan yarışmacılar, Survivor 29. bölüm ile birlikte yarışmanın en eğlenceli oyunlarından birinde kıyasıya ter döktüler. Bu oyun esnasında yeni gelen Berna ile Nagihan arasında çok ciddi bir gerginlik yaşansa da, yarışmacıların araya girmesi ile birlikte bu gerginlik sona erdi ve yarışmaya tekrar devam edildi. Kıyasıya rekabet sonucunda Survivor son bölüm ödül oyununu kazananı gönüllüler oldu. Gönüllüler elde etmiş oldukları bu galibiyet sonucunda büyük bir sevinç yaşarken, geçen ödül oyununu kaybetmelerinin üzerine bu galibiyet ciddi bir motivasyon kaynağı oldu. Gönüllülerin ödülü ise son derece büyük bir ziyafetti ve gönüllüler hamburger ile patatesi büyük bir keyifle yiyerek, adalarının yolunu tuttu.

Cevapla