Survivor 2018 25. Bölüm İzle

Survivor 2018 25. Bölüm İzle

Survivor 2018 25. bölüm, hem yarışmacılar hem de izleyiciler açısından çok büyük bir heyecana ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Bunun nedeni ise Survivor’un bu haftaki çok konuşulacak ödülü. Yarışmacılara bu hafta zorlu bir oyun sonucunda, çok ciddi bir ödül verecek olan Survivor ekibi, adada geçen dedikodulara göre yarışmacıların, aileleriyle kavuşmalarına kısa bir süreliğine de olsa imkan tanıyacak. Adada bu dedikodunun yayılması bile büyük bir heyecana neden olmuşken, yarışmacıların kendi aralarında oynanacak ödül oyununa çok fazla konsantre oldukları görülüyor. Ödül hakkında net bir bilgiye sahip olmayan yarışmacılar, bu nedenle belki gerçek olmasa bile oynanacak oyuna büyük bir ümitle bakıyor.

Survivor 2018 25. Bölüm İzle

Survivor 2018 25. Bölüm İzle

Survivor 2018 son bölüm, söz konusu ödül oyunu nedeniyle yarışmacılar arasında büyük bir heyecana neden olacakken, gelen tanıtıma göre de bu ödül oyunu için son derece zorlu bir parkur hazırlanmış durumda. Hazırlanan bu parkur karşısında ne yapacakları hakkında pek bir bilgi sahibi olmayan yarışmacılar, önceleri zorlansa da, sonrasında ailelerini görebilme ihtimaline karşın deyim yerindeyse etlerine dişlerine takarak mücadele edecekler. Bu mücadelede sonucunda bir kazanan, bir kaybeden olsa da, seyir keyfi son derece yüksek olan bir oyun bizleri bekliyor.

Survivor 2018 25. bölüm, son derece talihsiz bir olaya da ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. Ekran başında izleyenleri, Survivor ekibini ve yarışmacıları büyük bir paniğe sokacak olay bir boğulma olayı. Her ne kadar yarışmacılar su konusunda son derece deneyimli olsalar da, yüzme becerileri üst düzey olsa da, yarışma esnasında bir ismin boğulacağı görülüyor. Yaşanan bu olay sonrasında adada ve yarışma esnasında son derece büyük bir panik meydana gelecekken, bu boğulma olayının sıradan bir boğulma olayı olarak izleyenlerin karşısına çıkmayacağını söylemek mümkün. Yarışmanın yorgunluğundan mı, açlıktan yoksa farklı nedenlerden ötürü mü boğulan bu yarışmacı, herkesi korkuturken, korkulan başa gelecek mi? Yarışmacılar hemen olaya müdahale etseler de, ilerleyen dakikalarda neler yaşanacak? En önemli sorulardan biri ise yarışma esnasında boğulacak olan yarışmacı kim? Bu soruların hepsinin cevabı 25. Bölümde karşımıza çıkacak.

Cevapla