Survivor 2018 16. Bölüm İzle

Survivor 2018 16. Bölüm İzle

Survivor 16. Bölüm, son derece çekişmeli olan Türkiye- Romanya mücadelesi ile karşımıza çıkıyor. Romanya karşısında galibiyet almak isteyen ekibimiz, varıyla yoğuyla her şeyini ortaya koyarken, Nihat Doğan’ın 6-2’yken rakibine yenilmesi takımımıza biraz moral kaybettirse de, takımımız kendini toparlayarak, bu maçın üstesinden gelecek gibi görünüyor. Her iki tarafta maça fazlasıyla odaklanmışken, takımımızın Romanya karşısında şansının daha faza olduğu görülüyor. Türkiye- Romanya arasındaki Survivor mücadelesi büyük heyecana neden olacakken, maçı kimin kazanacağı tamamıyla merak konusu.

Survivor 2018 16. Bölüm İzle

Survivor 2018 16. Bölüm İzle

Survivor’ın 16. Bölümü dokunulmazlık oyunuyla da başka bir heyecana sahne olacak gibi görünüyor. Her iki takımdan sadece bir kişi dokunulmaz olacakken, bu seferki dokunulmazlık oyunu öncekiler gibi kolay olmayacak. Dokunulmazlık oyununda güç, denge, el ve göz koordinasyonlarının yüksek olması gerekirken, şansa pek yer olmayacak. Survivor 16. Bölüm özet olarak, gerek takımların birbirleriyle olan çekişmeleri gerekse Türkiye ile Romanya arasındaki büyük çekişmeye sahne olacak.

Türkiye ile Romanya arasındaki maçın kader isimlerinden biri olan Turabi, takımımızın 9-5 önde olduğu maçta, Stefan ile büyük bir çekişme içerisindeyken, maçın kazananı Stefan oldu. Çok iyi bir yarışma çıkaran Stefan, gerek teknik anlamda gerekse güç anlamında Turabi’den daha üstün bir yarışma çıkardı. Maçın sonunda Romen takımından birinin top alarak Turabi’nin olduğu kısımdaki lobutları vurmaya çalışması, haliyle Turabi’yi sinirlendirdi. Turabi ise bu duruma karşılık olarak o yarışmacıya kum attı ve iki takım arasında çok ciddi bir gerilim yaşandı. İki takımdan da yarışmacıların araya girmesinin ardından bu gerilim kısa sürdü. Sonrasında ise Turabi oyun alanından uzaklaştırılarak ceza aldı.

Survivor son bölüm yani 16. Bölümde, Romanya ile Türkiye arasındaki maçın bir diğer kilit ismi ise Nagihan’dı. Nagihan, Anca ile karşılaşırken, Anca her ne kadar hızlı ve çevik bir yarışmacı olsa da, Nagihan’ın atış tekniği son derece iyiydi. Bu avantajını kullanan Nagihan, Türkiye’ye galibiyet getiren atışı yaptı. Yarışmanın ardından Rumen takımı büyük bir moral kaybıyla adasına dönerken, takımımız ise büyük bir motivasyonla adaya dönerek, dokunulmazlık oyununda da bu avantajını kullanabildi.

Cevapla