Survivor 2018 15. Bölüm İzle

Survivor 2018 15. Bölüm İzle

Survivor 2018 15. Bölüm, yarışmada heyecanın git gide yükseldiğini gösteren en önemli bölümlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 15. Bölümde yarışmacıları son derece zorlu bir parkur bekliyordu ve bu parkuru kazanan, en önemli ödül oyunlarından birini kazanmış olacaktı. Bu parkurun ciddiyetinin farkında olan yarışmacılar, büyük bir konsantrasyon ve kazanma azmi ile parkura geldiler. Parkura ilk bakıldığı zaman ne denli zorlu olduğu zaten anlaşılıyordu. Parkurda özelikle sıçrama becerisi yüksek olan kişilerin avantajlı olacağı gözüküyordu. All star ve gönüllüler takımı, kimlerin yarışacağına karar verirken çok dikkatli olmak zorundaydı. Çünkü parkurun sonunda, fiziksel beceriden çok atış becerisi gerektiren oldukça önemli bir kısım bulunmaktaydı.

Survivor 2018 15. Bölüm İzle

Survivor 2018 15. Bölüm

Survivor 2018 15. bölüm, bu zorlu parkurun yanı sıra çetin bir yarışmaya sahne olacaktı. Her iki takımda kazanacağı konusunda iddialı olsa da, kazanacak sadece bir takım vardı. All star takımı ise kazanan takım oldu ve son derece önemli bir galibiyet elde ettiler. Bu zorlu ve çekişmeli parkurda, açık ara farkla kazanan All Star takımı, yarışmayı 10-4’lük bir skorla kazandılar. Parkura iyi başlayan gönüllüler takımı, her ne kadar direnmeye çalışsa da, All Star takımının yetenekleri ve becerileri bu parkurda daha üstün olmalarına neden oldu. Peki bu denli büyük bir çekişmeye neden olan ödül neydi ve All Star’ın bu ödülü çok isteyip de yarışmayı kazanmalarının sırrı neydi?

Survivor 2018 son bölüm, ödül oyunun ödülü olarak yatakla karşımıza çıkmaktaydı. Yarışmayı kazanan takım, adada son derece rahat ve konforlu bir yatak grubuna sahip olacak, bu sayede çok daha iyi bir uyku uyuyabilecekti. Yatakların yanı sıra iyi alınan bir uyku, yarışmacıların performansı üzerinde de son derece etkili olacaktı. 15. Bölümün bir diğer önemli yarışmalarından biri, bilgi yarışmasıydı. Bu bölümde yarışmada dahi çok büyük çekişme yaşanırken, finalde Hilmi Cem ve Sema vardı. Bilgi yarışmasının sonunda da bir ödül varken, finale Hilmi Cem ve Sema’nın kalması, ödül oyununun ünlüler takımına gideceğini göstermekteydi. Sema, ödülü birlikte kullanacağı birine karar vermek zorundaydı ve finalisti olan Hilmi Cem’i seçerek, ödülü Hilmi Cem’le birlikte kullanmaya karar verdi.

Cevapla