Survivor 14. Bölüm İzle

Survivor 14. Bölüm İzle

Survivor 14. bölüm, büyük bir heyecan, büyük bir çekişme ve büyük bir hırsla karşınıza çıkıyor. Survivor 14. bölüm, birbirinden heyecanlı yarışmalarla izleyenleri ekran başına kilitlerken, gönüllüler ve ünlüler arasındaki büyük mücadele de devam ediyor. Survivor’da bu hafta yapılan SMS oylaması sonucunda Gizem adaya veda etmişti. Bu hem Gizem için hem de gönüllüler için büyük bir üzüntüye neden olurken, gönüllüler takımından ünlüler takımına geçiş yapan Ecem’den ise kötü haber geldi. Yapılan kontroller ve Ecem’in durumu nedeniyle, Ecem’in yarışmadan çıkarılması kararı aldı. Yarışmaya sağlık sorunlarından ötürü katılamayan Ecem ve takım arkadaşlarının da büyük bir üzüntü yaşadığı görülürken, Ecem’in sadece yarışma koşullarına hazır olmamasından ötürü katılamayacağı açıklandı. Hayati bir sorununun olmaması ve günlük hayatına devam edebiliyor olması, hem hayranları hem de takım arkadaşları için sevindirici bir haber oldu.

Survivor 14. bölüm

Survivor 14. Bölüm

Survivor 14. bölüm izle, ödül oyunuyla da izleyenlere büyük heyecan yaşattı. Toplamda 4 aşamalı olan ödül oyunu, yarışma esnasında birçok kişinin büyük çaba göstermesine, buna rağmen kazanamamasına neden oldu. Gerek parkurun zor olması, gerekse ödül oyununun bazı yarışmacıların fiziki gücüne ters olması, yarışmacıların büyük çaba göstermelerine rağmen kazanmamalarındaki en büyük etkenlerden biri oldu. Oynan ödül oyunun büyük bir farkla ünlüler tarafından kazanılması, gönüllülerde büyük bir hayal ve motivasyon kırıklığına neden oldu.

Survivor 14. bölüm ödül oyunu sırasında, Damla ile Nihat arasında yaşanan gerilim, büyük bir şaşkınlığa neden oldu. İkili her ne kadar oyun sırasında bu tartışmayı yaşasa bile, oyun sonrasında olay tamamıyla tatlıya bağlandı ve Nihat ile Damla birbirlerinin gönlünü aldı. Ödül oyunu 10’a 4 gibi ezici bir skorla tamamlanırken, ünlüler takımı kazandı. Bununla birlikte baraka için oynana ödül oyununda ise Ümit Karan, Ramazan, Turabi ve Anıl arasında son derece çekişmeli bir oyun yaşandı. Taraflar var güçleriyle oyuna odaklanırken, bu oyunda da gönüllüler takımı büyük bir üstünlük kurdu. Oyunun galiba 5-0’lık bir skorla gönüllüler takımı oldu. Bakalım Survivor, ilerleyen bölümlerde ne tür oyunlar ve ne gibi heyecanlı sahnelerle karşımıza çıkacak?

Cevapla