Şule ile Vitrindekiler Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Şule ile Vitrindekiler Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Şule ile Vitrindekiler programı Eylül 2017 yılından bu yana Kanal D ekranlarında yayınlanan bir televizyon programıdır. Sunuculuğunu ve moderatörlüğünü Şule Zeybek’in yaptığı program henüz yeni yayınlanmasına rağmen çok sevilen, çok izlenen programlardan birisi haline gelmiştir.

Şule ile Vitrindekiler programında Şule Zeybek, her hafta farklı bir izleyeninin evine konuk olmaktadır. Her hafta değişen konu ve birbirinden özel sürpriz ünlü konuklar evinize kadar gelmektedir. Tanıyorum dediğiniz ünlülerin hiç bilmediğiniz özelliklerini, kişisel özelliklerini duyduğunuzda çok şaşıracağınız programda ünlülerle adeta beş çayı içermişçesine bir sohbet havasında kendinizi bulabilirsiniz!

Şule ile Vitrindekiler programına başvuru yapabilmek için aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısına tıklayabilir, yine aynı şekilde aşağıda verdiğimiz Şule ile Vitrindekiler Whatsapp başvuru hattı numarası aracılığıyla da programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Şule ile Vitrindekiler Başvuru Formu Doldur

Şule ile Vitrindekiler Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda güncellenecektir.

Şule ile Vitrindekiler İletişim Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda güncellenecektir.

Bu yazımız aracılığıyla şule ile vitrindekiler iletişim bilgileri, şule ile vitrindekiler irtibat tel, şule ile vitrindekiler mesaj gönder, şule ile vitrindekiler telefon no, şule ile vitrindekiler whatsapp numarası, şule ile vitrindekiler telefon numarası, şule ile vitrindekiler ev telefon numarası kabul etmiyor gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla