Stil Avcıları Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Stil Avcıları Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

FOX TV dev bir projeye hazırlanıyor. Moda programları birçok kişi tarafından sevilerek izleniyor. Hal böyle olunca yapımcılar tercihini o yönde kullanıyor. Geçtiğimiz sezonda Gardırop Savaşları adlı program yine FOX TV’de yayınlanıyordu. Yarışma programı dev bir final ile yayın hayatına son verdi.

Bu sezon ise o boşluğu yepyeni bir proje dolduracak. Stil Avcıları yeni gözde oluyor. Kadrosunda muhteşem isimler barındıran yarışma programı hafta içi her gün yayınlanmaya hazırlanıyor. Ünlü koreograf Uğurkan Erez, moda tasarımcısı Hakan Akkaya ve eski Türkiye güzeli top model Demet Şener jüri koltuğunda olacak. Daha önceden bildiğiniz tüm moda programlarını unutun. Çünkü Stil Avcıları tabularınızı yıkmaya geliyor.

İki takımdan oluşan yarışmacı grupları bulunuyor. Birincisi ünlü isimlerden oluşan Melekler Takımı; ikincisi ise moda ikonu olmak için çabalayan kızlardan oluşan Yıldızlar Takımı. İki takımın üyeleri de kazanmaya odaklı. Ekranlarda yarışmacılar modaya dair bildiklerini kendileri üzerinde gösterecek ve beğeni toplamaya çalışacak.

Her haftanın sonunda iki takımın da tamamını içeren bir hafta birincisi seçilecek. O haftanın kazanan ismine her hafta devam edecek şekilde 10.000 TL ödül verilecek. Yarışmanın devamında stili ile ön plana çıkan isimler finale doğru adım adım giderken daha az başarılı olan isimler elenecek. En beğenilen ve izleyicinin de finalde olmasını istediği isimler büyük finale çıkacak. Programın finalinde birinci seçilen kişi büyük ödülün sahibi olurken, En Tarz Kadın ünvanına da sahip olacak. Yarışmada Melekler Takımında yakından tanıdığımız simalar bulunuyor. Keyifle izleyeceğimiz program aynı zamanda moda ve giyim hakkında tüyolar öğrenmemizi sağlayacak.

Stil Avcıları Başvuru Formu Doldur

Stil Avcıları İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Stil Avcıları Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Stil Avcıları Whatsapp Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Stil Avcıları Canlı Yayın Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Stil Avcıları İletişim Mail Adresi
Stil Avcıları’nın aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla stil avcıları iletişim bilgileri, stil avcıları irtibat tel, stil avcıları mesaj gönder, stil avcıları telefon no, stil avcıları whatsapp numarası, stil avcıları telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla