StarTV Bugün İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı

StarTV Bugün İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı

Cem Uzan ve Ahmet Önal’ın birlikte, 1989 yılında kurduğu Star TV, ülkemizin ilk özel kanalı olarak bilinir. Bu yüzden yeri çok ayrı olan Star TV, kurulduğu yıllardan beri binlerce başarılı yapıma imzasını atmış bir kanaldır. StarTV Bugün iletişim ve whatsapp ihbar hattı sayesinde, izleyicilere pasif olarak değil aktif bir şekilde fikir ve önerilerini kanalla paylaşma fırsatı sunuyor.

Dijital dünyadaki gelişmeler, haberlerin sadece ilgili kuruluşlarca değil, kişilerce de oluşturulmasına olanak sağladı. Bu bağlamda kişiler, çevrelerinde gördükleri ve haber niteliği taşıdığını düşündükleri olayları kameraya kaydederek ya da fotoğraflarını çekerek StarTV whatsapp ihbar hattı sayesinde tüm dünya ile paylaşabiliyor. StarTV ekibi tarafından titizlikle ve büyük bir hassasiyetle takip edilen ihbarlar değerlendiriliyor ve ilgili programlarda yayına aktarılıyor.

StarTV Bugün İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı

StarTV Bugün İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı

StarTV whatsapp ihbar hattı numarası olan 0 542 800 80 80’i arayarak, kaydedilen görüntüler paylaşılabilir ve bilinmesi istenilen, üstü örtülmesi istenmeyen olaylar güvenli bir şekilde haber merkezine iletilebilir.

StarTV seyirci temsilcisi iletişim numarası olan 0 212 335 00 00’ı arayarak, Burcu Dağgez’e ulaşabilir ya da izleyicitemsilcisi@startv.com.tr e-posta adresine e-mail atılabilir.

 

Dileyenler, Star TV iletişim formunu doldurarak tüm şikayetlerini dile getirebilirler.

Star TV, gerek whatsapp ihbar hattı ile gerek izleyici temsilcisi ile gerekse sitesinde yayınladığı iletişim formu ile Star TV izleyenlerine kaliteli ve güvenli bir yayın sunma anlayışı içindedir. İzleyenlerin kanala kolayca ulaşabilmeleri için her seçeneği sunan kanal, ilkeli haberciliğin gerektirdiklerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor.

7’den 70’e her kesimden izleyicinin severek ve merakla takip ettiği programların yer aldığı kanal, yayınladığı programlara gelen eleştirilerle kendini yeniliyor ve daha da iyisini sunmak için çaba sarf ediyor. Eleştiriyi kullanmaktaki başarısı sayesinde her geçen çok daha iyi yayınlar hazırlayan Star TV, reyting rekorları kırmaya devam dizilere de ev sahipliği yapıyor. Başarılı yapımların ardı arkası gelmezken, tarafsız ve kaliteli haberciliğe de önem vermesi, Türkiye’de en çok izlenen kanalllar arasında ilk sıralarda yer almasını sağlıyor.

Tüm yayınlarla ilgili öneri ya da şikayetleriniz için whatsapp ihbar hattını kullanabilir, izleyici temsilcisini arayabilir ya da mesaj atabilir veya sitedeki formu doldurabilirsiniz.

Cevapla