Star Haber İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Star Haber İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Türk televizyon tarihinin en başlarından beri birçok televizyon kanalı yayın hayatına başladı. İlk olarak TRT ortaya çıkmıştı. TRT devlet kanalı olarak devam ediyorken kişiler özel kanallar çıkarmak için adımlar atmaya başladı. İlk olarak ortaya çıkan televizyon kanallarından bir tanesi olan Star TV uzun yıllardır ekranlarda boy gösteriyor. Şimdiye kadar birçok fenomen dizi, film ve programa ev sahipliği yaptı. Ve hala da bu görevini devam ettiriyor. Kanal Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın yapıyor. Star Tv kanalının genel yayın yönetmenliğini ise Ömer Özgüner yapıyor. Kanalda izleyicinin severek izlediği birçok dizi bulunuyor.

Bunun yanı sıra her akşam olmak üzere yayınladıkları haber bültenleri var. En doğru ve hızlı bilgi prensini ile tarafsız haber anlayışları bulunuyor. Star Tv kanalında kaliteli işler yapılıyor. İşinde deneyim sahibi kişileri bünyesinde barındıran Star TV en iyiyi oluşturmaya çalışıyor. Kanalın yalnızca televizyon ekranlarında değil internet üzerinden de yayını bulunuyor. Adına açılmış internet sitesi üzerinden canlı olarak ekranlarda yayınlanan dizi, film, program vs. her şeyi internet üzerinden de izleyebiliyorsunuz. Pratik site sayesinde uygun ortam olmadığı durumlarda kanalda izlemek istediğiniz programları kendi zamanınıza uygun olarak seyredebiliyorsunuz. Kanalda yayınlanan programlara katılma şansınız da bulunuyor. Böyle bir imkanı plan programlara stüdyoya izleyici olarak katılma olasılığınız bulunuyor. Kanala ait iletişim numaraları ile Star TV kanalına ulaşmak istediğiniz durumlarda kolaylıkla iletişime geçebiliyorsunuz.

Star Haber İletişim Telefon Numarası
0212 335 00 00
0 542 800 80 80

Star Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0 542 800 80 80

Star Ana Haber İletişim Mail Adresi

Bu yazımız aracılığıyla star ana haber iletişim bilgileri, star ana haber irtibat tel, star ana haber mesaj gönder, star ana haber telefon no, star ana haber whatsapp numarası, star ana haber telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla