Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler (8 Şubat 2018)

Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler (8 Şubat 2018)

Müge Anlı Tatlı Sert gelişmeler ve yeni haberler ile bu bölümde karşımızdayken, bu bölümdeki en önemli gelişmelerden biri, 25 gündür kayıp olan ve haber alınamayan Musa… Musa Gödek, 25 gün önce son derece esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Ortadan kaybolmasının ardından aile kendi çabasıyla ve güvenlik güçlerinin yardımı ile Musa’yı aramaya başlasa da, herhangi bir sonuç alamadı ve en son çareyi Müge Anlı’ya katılmakta buldu. Müge Anlı ve ekibi konu hakkında detaylı araştırma yaparken, Musa’nın tercih ettiği telefoncu dükkanının sahibine kadar ifade alındı. Bununla birlikte kısa bir süre önce intihar eden Esra Cömert’le arasında bir bağ olduğu belirtilirken, Esra Cömert’in intiharı nedeniyle onun da intihar etmiş olabileceği verilen bilgiler arasında yer aldı.

Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler

 

Musa’nın kaybolduğu bölgenin yakınlarında denizde bir ceset bulunurken, bu cesedin ise Musa’ya ait olup olmadığı tamamen merak konusu. Musa’nın kardeşi, bu cesedin ve abisinin kıyafetlerinin birbirleriyle uyuşmadığını söylerken, yapılan incelemeler ardından cesedin kime ait olduğu tam olarak anlaşılacak. “Müge Anlı’da bugün ne oldu?” sorusunun en önemli cevaplarından biri ise yakınlarını arayan Sevim Hanım’ın hikayesi. Sevim Hanım, seneler önce evinden ayrılarak bir çocuğunu evlatlık vermiş ve bir diğer çocuğunu ise başka bir aileye evlatlık vermiş. O günden sonra ne ailesinden ne de çocuklarından haber alamayan Sevim Hanım, uzun yıllar boyu ailesinin bulmak ve çocuklarına tekrar kavuşmak adına uzun uğraşlar vermiş. Sevim Hanım’ın uğraşları sonucunda herhangi bir sonuç çıkmazken, en sona çareyi Müge Anlı’ya çıkmakta bulmuş.

Müge Anlı’ya çıkan Sevim Hanım, Müge Anlı sayesinde kardeşini ve iki dayısını bulurken, diğer aile fertlerini ve özellikle babasını bulabilmek için bir süre daha karşımızda olacak. Peki Sevim Hanım, babasını ve çocuklarını bulabilecek mi? Bu soru tamamıyla merak konusuyken, Müge Anlı’da en son çözülen cinayetler serisinin de ilerleyen günlerde devam etmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra bio enerji uzmanı olduğunu iddia eden bir adamın, Fatmanur adlı bir genç kızı kaçırması ve aileyi kandırması, yine Müge Anlı’daki en önemli gelişmelerden biri. Bakalım aile kızlarını bulabilecek mi ve bio enerji uzmanını ulaşılabilecek mi?

 

Cevapla