Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler (11 Ocak 2018)

Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler (11 Ocak 2018)

Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler, Müge Anlı severler tarafından sıkı bir şekilde takip edilmeye devam ediliyor. Faili meçhul olan birçok cinayeti açığa çıkaran, birçok kaybın bulunmasında başrol oynayan ve yürütmüş olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle son derece önemli işler yapan Müge Anlı, yapmış olduğu tüm bu işlere yenilerini eklemeye ve birçok kişiyi sevindirmeye devam ediyor.

Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler

Son Dakika! Müge Anlı Tatlı Sert Gelişmeler

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının son bölümünde yaşanan en önemli gelişmelerden biri, bir kaybın bulunması ve gözü yaşlı bir bekleyenin hasret kaldığı kişiye kavuşmasıydı. 41 gün önce İstanbul’da kaybolan 9 yaşındaki Biran Göçer, nihayetinde bulundu ve annesi adeta sevinç gözyaşlarına boğuldu. İstanbul’da günlerdir her yerde aranmakta olan Biran, sürekli olarak görülüyor ancak bir türlü bulunamıyordu. Müge Anlı ekibi ve Müge Anlı  programının izleyicileri sayesinde, ihbarlar sonucunda Biran’a kötü bir şey olmadan ulaşıldı ve annesine teslim edildi. Biran’ın annesi, Biran’a İstanbul’un tehlikeli sokaklarında bir şey olmasından çok korkuyordu ki, bugün alınan haber onun adeta yüreğine su serpti. Bununla birlikte programda yaşanan bir diğer önemli gelişme ise 3 aydır herhangi bir haber alınamayan Havva Aydemir’in annesiyle ve yakınlarıyla Müge Anlı aracılığı ile konuşmasıydı. “Müge Anlı’da bugün ne oldu?” diye merak edenler hem Biran’ın bulunması hem de Havva’nın annesiyle konuşmasından sonra rahat bir nefes aldı.

Bununla birlikte kayıp Mahmut vakasında da önemli gelişmeler yaşandı. Bu vakada da Mahmut’un eşi son derece gündem yaratacak açıklamalara yer verdi ve bu açıklamalar olayın seyri açısından son derece etkileyici oldu. Ayrıca bu açıklamada, cinayet itirafı niteliğinde kelimelerin de geçtiği görüldü. Bu aralar Müge Anlı’da kayıp vakalarında ciddi bir artış görüldüğünü söylemek mümkünken, bu kayıp vakalarının büyük bir çoğunluğu cinayetle sonuçlandı. Ayrıca genel olarak kayıp vakalarında, para, mal, alacak-verecek, kadın ve bu gibi durumların öne çıktığı, bu durumlar nedeniyle de kayıp vakalarının ise cinayetle sonuçlandığı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı daha net bir şekilde milyonların gözünün önüne seriliyor.

Cevapla