SON DAKİKA! Müge Anlı Kayıp Raed Eşram Ölü Bulundu! Cinayeti Kim İşledi?

SON DAKİKA! Müge Anlı Kayıp Raed Eşram Ölü Bulundu! Cinayeti Kim İşledi?

Müge Anlı son günlerde kayıp olarak programa gelen Raed Eşram’ı arıyordu. Raed mahallede oynarken birden ortadan kaybolmuştu. Yapılan araştırmalar sonucu onu son gören kişinin yine aynı mahallede oturan Esed olduğu belirlendi. Esed bu kayıp vakasında bir numaralı şüpheliydi. Son gören kişinin o olması ve şüpheli tavırları dikkat çekiyordu. 8 Eylül tarihinden yayınlanan bölümün ardından akşam saatlerinde Raed’in cansız bedenine ulaşıldı. Raed bir cinayete kurban gitti. Cinayetin katil zanlısı ise tahmin edildiği gibi Esed. Aile haberi alınca yıkıldı. Akşam saatleri olması nedeniyle ve karanlık olmasından dolayı araştırmalar yarım kaldı. 9 Eylül itibariyle geniş çaplı araştırmalar yapılmaya devam edilecek.

Kayıp Raed Eşram Olayı Son Dakika Gelişmeleri! Raed Eşram Olayında Neler Oldu?

Kayıp Raed Eşram’ın cesedi ölü bulundu. Kayıp Raed Eşram’ın Esed tarafından öldürüldüğü 09.09.2017 tarihinde bildirilmiştir.

Müge Anlı kayıp Raed Eşram olayı hakkında gelişmeler yaşandıkça sayfamız güncellenecektir. Son güncelleme: 09.09.2017

Müge Anlı Kayıp Raed Eşram vakası hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Müge Anlı Telefon Numaraları ve Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla müge anlı iletişim bilgileri, müge anlı irtibat tel, müge anlı mesaj gönder, müge anlı telefon no, müge anlı whatsapp numarası, müge anlı telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla