SON DAKİKA! Müge Anlı – Fatma Demir Cinayeti Katili Kim?

SON DAKİKA! Müge Anlı – Fatma Demir Cinayeti Katili Kim?

Gündüz kuşağının en çok sevilen ve en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, her geçen farklı bir olayı aydınlatmaya çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda işlenen Fatma Demir cinayeti ile ilgili olarak pek çok tanık dinlenmiş ve çok sayıda kişinin ifadesi alınmıştı. Müge Anlı Fatma Demir cinayeti katili kim sorusuna yanıt bulabilmek için tüm ekibi seferber eden Müge Anlı, bulduğu ipuçlarını birleştirerek olayı çözmeye çalışmıştı.

Müge Anlı Fatma Demir cinayeti katili kim

Müge Anlı Fatma Demir Cinayeti Katili Kim?

Fatma Demir cinayetinin çözülmesi adına tüm kaynaklarını seferber eden Müge Anlı ekibi, olayın aydınlatılması için var gücüyle çalıştı. Fatma Demir’in gelinleri üzerinde çok durulmuştu. Daha çok Necla üzerinde yoğunlaşan şüpheler nedeniyle Necla sorgulanmış fakat kadın tüm suçlamaları reddetmişti. Cinayete dair bir ilgisinin olmadığını savunan Necla, kayınvalidesini kendisinin öldürmediğini söylemişti.

Cinayetler, kayıplar ve türlü türlü farklı olayların araştırılıp çözümlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, gündemi uzun süre meşgul eden Fatma Demir cinayeti ile ilgili olarak her türlü imkan seferber edilmişti. Samsun ilinin Ayvacık ilçesinde öldürülen Fatma Demir hakkında her gün farklı bir bilgi ortaya çıkmıştı.

Canlı yayına bağlanan konuklar, alınan ifadeler neticesinde en çok gelinler üzerinde duruldu. Gelinlerden şüphe edilmesi üzerine Necla’nın telefon kayıtları incelenmiş ve genç kadın canlı yayına çağrılmıştı. Müge Anlı Tatlı Sert programı, Fatma Demir cinayeti ile ilgili olarak katilin ya da katillerin bulunması için var gücüyle çalıştı. Fatma Demir’in cesedinin bulunduğu gün Hidayet’in ve babasının nerede olduğu soruları yanıt bekliyor. Olay gününün sabahı, Hidayet’in ve babasının motor ile giderken gittikleri görülmüştü.
Bir görgü tanığı Hidayet’i yalnız olarak ve yaya olarak gördüğünü ifade etmişti. Fakat aynı kişi daha sonraki ifadesinde hem Hidayet’i hem de babasını motor ile aynı istikamete gittiğini gördüğünü söylemişti. Hidayet’in ve babasının ifadesi ise motorla yol aldıkları yönündeydi. Bu çelişkili ifadelerden sonra gözler Necla’ya çevrilmiş fakat Necla’nın hiçbir şeyi hatırlamaması olayları daha da karıştırmıştı. Hidayet, olay günü babasının 1 ya da 2 saat kadar ortalarda görünmediğini söylüyor fakat kimseyi kendine inandıramıyor.

Cevapla