SON DAKİKA! Hira Bebeğin Katili Türkan Tutuklandı!

SON DAKİKA! Hira Bebeğin Katili Türkan Tutuklandı!

22 Mart 2017 akşamı ambulans sirenleri minik Hira için çaldı. Hira Dağ henüz 3.5 yaşında idi. Annesi ve birkaç akrabası ile beraber bulunduğu sıralarda birkaç dakikalığına kızının yanından ayrıldı ve döndüğünde kızını bir daha bulamadı. Anne Devran Dağ’ın anlattıklarına göre olay günü olan ve kolunu dahi kıpırdatamayacak şekilde yatan Hira nasıl oldu da 12. kattan aşağıya düştü. Hira bebek düştü mü, yoksa kasten mi atıldı?

“Neden Yaptın Diye Soracağım!”

Hira Bebek’in Katili Türkan İhan’ın İfadeleri Neler? Türkan Neler Söyledi?

Olay günü evde bulunan ve olayın faili olduğu düşünülen Türkan İlhan emniyette ve savcılıkta ifade verdi. Tutarsız konuşmaları çelişki yarattı. İlk ifadesinde Hira’nın kendi başına camdan bakmak isterken düşmüş olabileceğini söyledi. Ancak çocuğun yaşı ve fiziksel boyutu nedeni buna yetersiz olduğu anlaşılınca ifadesini değiştirdi. Kötü bir amacı olmadığını, yanlışlıkla düşürdüğünü itiraf etti. Ancak anne Devran ve baba Emrah’ın iddiasına göre kuzen Türkan İlhan kıskançlık sonucu kızlarını bilerek, kendi iradesi ile camdan attı. Türkan İlhan suçlamaları kabul etmese de olay yerinde yapılan araştırmalar bu iddiayı doğrular nitelikte.

Hira Bebek Nasıl Öldürüldü?


Programa Türkan İlhan’ın babası katıldı ve programda gergin anlar yaşandı. Kızı üzerinde bulunan tüm suçlamaları reddeden baba olayla ilgisi olmadığını söylüyor. Olay ile ilgili tutuklanan Türkan İlhan’ın mahkemesi yakın zamanda gerçekleşecek. Üzerinde bulunan büyük suçlar var ve bu suçlar ağır cezalar almasına neden olabilir. Hira bebek hakkında programda olan gelişmeler sayfamızda paylaşılacaktır. Sitemizi takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Türkan İ. Tutuklandı Mı?

5 Ekim 2017 perşembe günü görülen davada Hira bebeği camdan aşağı atan Türkan İ. tutuklandı. TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında işlenen Hira bebek davasında Türkan şüpheli ifadeleri ile kendini belli etmiş, gözaltına alınmıştı. Bugün görülen davada Türkan tutuklandı. Detaylar geliyor..

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla