SON DAKİKA! Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu (6 Kasım 2017)

SON DAKİKA! Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu (6 Kasım 2017)

Gerçeğin Peşinde programı Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili uzun süredir çalışmalar gerçekleştiriyor. Yeni deliller, yeni şüpheliler ve yeni bilgiler program izleyicilerinin de katkılarıyla Hakan Ekinci cinayetinin çözülmesinde büyük bir yardımda bulunuyor. Peki Hakan Ekinci cinayeti çözüldü mü ?

Temmuz ayından günümüze kadar Hakan Ekinci cinayetinin çözülmesiyle ilgili birçok girişimde bulunan Gerçeğin Peşinde programı sayesinde derinlemesine araştırmalar yapıldı. Abisinin arkadaşı, komşuları ve çevredeki tanıkların verdikleri bilgiler en ince ayrıntısına kadar araştırıldı.

Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü mü ?

Son olarak “Kalp Atışı” dizisinin de cinayetin çözülmesine delil olmasına rağmen cinayet henüz sonuçlanmış değil. Birbirinden farklı bir çok araştırma içine girilmesine rağmen henüz net bir cevaba ulaşılamadı.

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika

Aile fertleri birilerinin bir şeyler bildiğini ancak bunu gizlediğini düşünüyor. Bu düşünceyi kanıtlayıcı şeyler canlı yayında yaşanmaya devam ediyor. Baba Mehmet Ekinci’nin aynı apartmanda yaşadığı kardeşleri doğru olmayan beyanlarda bulunurken olayı daha karmaşık hale getiriyorlar. Anne Gülizar Ekinci ve baba Mehmet Ekinci bir an önce katilin bulunması için çabalarken tanıdıkları herkesten de şüphe duymaya devam ediyor. Olay hakkında tüm apartman şüpheli konumundayken aynı zamanda apartman dışındaki bazı isimlerde şüpheli listesinde bulunuyor. Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci’nin ölümü araştırılmaya devam ederken akıllardaki en büyük soru Hakan Ekinci intihar mı etti, yoksa öldürüldü mü? Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gerçeğin Peşinde programının yayın akışı güncel olarak paylaşılmaktadır.

Gerçeğin Peşinde 7 Kasım 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

 

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla