Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler (17 Ocak 2018)

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler (17 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler izleyenleri şoke etmeye devam ediyor. Serap Paköz’ün muhteşem sunumu ve ekibinin detaylı çalışmalarıyla TV 8 ekranlarında çıkan Gerçeğin Peşinde, günden güne esrarengiz olayları çözmeye devam ediyor ve ülkedeki birçok skandal gerçeği ortaya çıkarıyor. Yaşanan olaylar kimi zaman kan dondursa da, hayatın gerçekleri olduğunu ve yaşanan olaylar olduğunu gözler önüne seren Gerçeğin Peşinde, bu haftalarda birçok çözülmesi zor olan olayı, yine çözüme kavuşturuyor.

Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler

Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler

Son dönemlerde Gerçeğin Peşinde programının en önemli konularından biri olan Handan Çakal cinayeti, nihayetinde son aşamalarına geliyor. Cinayetin büyük bir kısmı çözülmüşken, 15 yıl önce kaybolan Handan Çakal’ın, 15 yıl sonra en azından kalıntılarını bulabilmek adına çalışmalar başladı. Ormanlık bir alana gömüldüğü iddia edilen Handan Çakal’ın cesedine dair kalıntılar, Gerçeğin Peşinde ekipleri ve jandarma eşliğinde o bölgede aranırken, cinayetin bir numaralı zanlısı olan Turan G.’nin ise halen daha izine rastlanılmış değil. Olayla ilgili birtakım açıklamalar yapan ve yaptıktan sonra herhangi bir şekilde haber alınamayan Turan G.’nin, ilerleyen günlerde cinayeti itiraf etmesi ve polis ekiplerine teslim olması bekleniyor. Tabi bu sürecin ne kadar uzayacağı konusunda herhangi bir fikir ortaya atılamazken, Gerçeğin Peşinde ekibinin ve Handan Çakal’ın ailesinin tem umudu katilin bir an önce teslim olması. Bununla birlikte olayın diğer en önemli konularından biri de, bir dolandırıcılık vakası. Dolandırıcılık mağduru Ahmet bey, bir kişi tarafından emekli bir askerin mirasının kendisine kalacağı şeklinde kandırılarak, yüz binlerce lirayı dolandırıcı kişiye kaptırırken, şimdi de çareyi Serap Paköz’ün programında arıyor. Bununla birlikte çocuğuna kavuşmak isteyen fakat birtakım kişiler tarafından hem tehdit edilerek hem de kesinlikle çocuğunu göremeyeceği söylenen Sibel hanım ise yine Gerçeğin Peşinde Serap Ezgü Paköz ile bu sorununa çözüm bulmak istiyor.

Programın içerisinde diğer birçok vakaya daha değinilirken, genel anlamda bu başlıkların öne çıktığı görülüyor. Birçok vakanın bugünlerde çözüme kavuşması beklenirken, Gerçeğin Peşinde programı da, bu vakaların çözüme kavuşması konusunda son derece büyük bir ışık tutuyor.

Cevapla