Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler (17 Ocak 2018)

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler (17 Ocak 2018)

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde son gelişmeler kaldığı yerden devam ediyor ve bizi yine şaşırtmaya devam ediyor. Gerçeğin Peşinde programı bugün yıllar önce vefat etmiş olan Mehmet Bey’in ilk eşinden olan kızını arayışını konu alıyor. Mehmet Bey, hayatı boyunca iki evlilik yaparken, ilk evliliğinden bir kız çocuğu oldu ancak, eşinden ayrıldıktan sonra ne eşinden ne de kızından bir haber alamadı. Bu durum nedeniyle yıllardır acı çeken Mehmet Bey, bir süre sonra halihazırda olan eşinden habersiz bir şekilde ilk eşinden olan kızını aradı. Yapmış olduğu tüm arama çalışmalarına rağmen herhangi bir şekilde ne eşinin ne de kızının izine ulaşabilen Mehmet Bey, ölmeden önce de eşine vasiyette bulundu.

Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Son Gelişmeler

Vermiş olduğu vasiyette eşine; ilk eşinden olan kızını bulmasını istediğini ve mezarına getirmesini istediğini özellikle belirtti. Mehmet Bey’in eşi ise tüm çabalarına rağmen bir türlü ilk eşinden olan kızını bulamadı ve en son Gerçeğin Peşinde programı vasıtasıyla bulmak için yola koyuldu. Gerçeğin Peşinde ekibi bu konuda yoğun çaba sarf ederek, Mehmet Bey’in ilk eşine ulaştı. Ancak Mehmet Bey’in ilk eşi, kızını herhangi bir şekilde onun mezarına götürmek istemezken, aynı zamanda kimseyle de konu hakkında görüşmek istemiyor. Bakalım ilerleyen günlerde Gerçeğin Peşinde programı Mehmet Bey’in ilk eşini ikna edip, Mehmet Bey’in vasiyetini gerçekleştirebilecek mi?

Gerçeğin Peşinde bugün, yaşlı çiftin acı hikayesine de yer veriyor. Yaşlı çift, bir gün evinde otururken, birden bire kapıları çaldı ve bir adam yaşlı çifte çaydanlık satmak adına bir kağıt imzalattı. Bu kağıt aslında göründüğü kadar masum değildi ve çiftin 2.5 milyon TL’lik evlerinden olmalarına neden oldu. 45 yıldır aynı evde oturan yaşlı çift, şimdi bu dolandırıcılık vakası nedeniyle sokakta kalma tehlikesi ile karşı karşıyayken, Gerçeğin Peşinde ekini de dolandırıcıların peşine düşerek, yaşlı çiftin evinden olmaması için büyük bir çaba gösteriyor. Bakalım Gerçeğin Peşinde ekibi, bu olayı nasıl sonuçlandıracak ve dolandırıcılar ortaya çıkacak mı?

Cevapla