SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü mü? Katil Kim?

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü mü? Katil Kim?

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Katilleri Bulundu Mu?

Gerçeğin Peşinde programında tanıdığımız Ekinci ailesi oğulları Hakan Ekinci’nin ölümü üzerine programa başvurdu. Hakan Ekinci henüz 13 yaşında iken ailesi ile beraber yaşadığı Esenyurt’taki evinde boğazında sargı bezinden bozma bir iple boğulmuş halde ölü bulundu. Hakan’ı ölü halde ilk gören ve onu bulan ağabeyi Ersin Ekinci kardeşini hemen sağlık ekiplerine teslim etmek istedi. Bir umut yaşıyor olabileceğini düşünsede maalesef Hakan Ekinci hayata tutunamadı. Aile üyeleri perişan olurken ortaya bir haber yayılmaya başladı. Hakan Ekinci’nin ölüm sebebinin Blue While isimli bir oyun olduğu söylendi. Bu iddiayı aile dışından birisi yapmış olacak ki aileden hiçbiri bunu kabul etmedi. Ölümün intihar olma olasılığının sıfır olduğunu söyleyen aile Serap Paköz’den yardım istedi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü Mü? Son Dakika Gelişmeleri Neler?


Ölümün üzerinde yaklaşık 8-9 gün geçtikten sonra programda bu konu tartışılmaya başlandı. Aile üyeleri beraber yaşadıkları beş katlı apartmanda bulunan istisnasız herkesten şüphelendiklerini ve bu kişilerin araştırılması gerektiğini söyledi. Polis ve savcılık ekipleri de dahil olmak üzere Gerçeğin Peşinde ekibi de bir yandan olayı araştırmaya başladı. Şimdiye kadar yayınlanan bölümlerde konu ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Ancak hiçbiri olayın açıklığa kavuşmasında işe yaramadı. Olayın çok iyi yerlere ve işte bitti denilecek yerlere geldiği noktalar da oldu ancak gerçekler tüm açıklığıyla bir türlü ortaya çıkmadı.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

29 Eylül tarihli yayında aile üyeleri kısa bir süre ara vermeden önce programa son kez katıldı. Bu demek değil ki Hakan Ekinci Cinayeti bir daha programda yer almayacak. Tabi ki konu ile ilgili araştırmalar aksatılmaksızın devam edecek ancak programda sıkışıklık ve yoğunluk olması nedeniyle aile canlı yayına çıkmaya kısa bir ara verdi. Aile üyeleri katilin veya şöyle diyelim ölümün sebebinin bulunmasını canı gönülden istiyor. Araştırmalar arka planda olsa da tüm hızıyla devam ediyor. Hakan Ekinci olayı canlı yayına nakledilmese de sitemiz aracılığıyla gelişmeleri anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Salı izle Hakan Cinayeti

Gerçeğin Peşinde programı TV8 ekranlarında yaz sezonunda başlayan program. Programın sunucusu Serap Paköz. Deneyimli sunucu bu işi ilk defa yapmıyor. Daha öncede birçok programda sunuculuk yapan Serap Paköz programı hakkıyla sunuyor. Gerçeğin Peşinde hafta içleri her gün 15.30’da ekranlara geliyor. Programa başvuran sayısı oldukça yüksek. Cinayet araştırma ve kayıp bulma formatlı bir program. Geçtiğimiz günlerde 11 yıldır çözülemeyen bir cinayeti çözmesi nedeniyle bayağı sükse yaptı. Tuğçe ve Büşra’nın katillerini tam 11 yıl sonra buldu ve gereken cezayı almaları için adalete teslim etti. Hiç kimsenin başaramadığı bir şeyi başaran program büyük bir kısmın takdirini topladı. Programa konu olan birçok olay bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Hakan Ekinci olayı. 13 yaşındaki Hakan Ekinci’nin gizemli ölümü haberlere konu olmuştu. Bunu kendine iş edinen program şimdilerde konunun aydınlanması için elinden geleni yapıyor. Serap Paköz’e programda yardımcı olan avukat ve adli tıp uzmanı bulunuyor. Bu kişiler işinde uzman olan ve değerli yorumları bulunan kişiler. Farklı bakış açıları ile olayları değişik yorumlamada katkı sağlıyor. Programın ekibi işini oldukça iyi yapıyor. Kayıp aileleri birçok kez kavuşturmuş ve ailelerin mutluluğunu sağlamıştır. Başvuran aileleri oldukça iyi karşılayan ekip herkesin mutlu ayrılması için çabalıyor. Her olayda adeta kendi başına gelmiş gibi üzüntü duyan Serap Paköz ailelerle beraber seviniyor, onlarla beraber üzüntü duyuyor. Bir nevi başvuran ailelerle dost, kardeş oluyor. Yakın ilişkiler içinde dertlerine ortak oluyor. Bu başarılı program uzun yıllar devam edeceğe benziyor. İzleyicisinin çok oluşu ve başarıları bunun teminatıdır.

Yaklaşık 2 ay önce ana haber bültenlerine konu olan Hakan Ekinci ölümü hala aydınlanmış değil. Hakan Ekinci Esenyurt’ta bulunan 5 katlı aile apartmanının 2. katında ailesi ile birlikte yaşıyordu. Henüz 13 yaşında olan Hakan Ekinci ailesi ve çevresi tarafından neşeli ve hayat dolu bir çocuk olarak tanınıyordu. Bilgisayarda internet oyunları ve dizilerle bolca vakit geçiren Hakan 26 Temmuz günü ağabeyi Ersin Ekinci tarafından evinde, bilgisayar masasının hemen önünde ölü bulundu. Ersin Ekinci saat 6 sularında babasına ait fırından ayağındaki sakatlık nedeniyle ayrılmış ve evine gitmek için yola koyulmuştu. Apartmanın girişine geldiğinde amcaları ve babaannesi Habibe Ekinci’nin oturduğunu gördü. Orada biraz vakit geçirdikten sonra kardeşinin evde olduğunu öğrendi ve eve çıkmak istedi. Kapıya vurduğunda Hakan Ekinci’nin kapıyı açmaması üzerine endişeye kapıldı ve kapıyı sert birkaç hamleyle küçük bir yerinden kırdı. İçeri girdiğinde ise kardeşi Hakan Ekinci’nin cansız bedenini gördü. Ölmemiş olması umuduyla kucağına alıp hastaneye götürmek istedi.

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri

Kötü haber hastanede geldi. Hakan Ekinci’nin cansız bedeni morga götürüldü. Tüm aile üzgünken ölümün nedeni araştırılmaya başlandı. Gerçeğin Peşinde programına başvuran aile çevresindeki herkesten şüphelendiğini söyledi. Araştırmalar sonucu birçok delil bulundu ancak hiçbiri ölümü aydınlatmaya yetmedi. Ekranları başında programı izleyen kişiler birkaç isim üzerinde büyük şüphelere düştü. Olayın olduğu gün Ersin Ekinci’nin ayağının sebepsiz ağrıyor olması dikkat çekti. Programa katılan bir isim olan Ferdi de şüpheli olarak görüldü. Stüdyodaki gergin anları ve birbiriyle uyuşmayan söylemleri dikkat çekti. İzleyicinin yorumlarına göre Ferdi ve Ersin Ekinci’nin olayda parmağı vardı.

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

11 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla