Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti (4 Ocak 2018)

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti (4 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci cinayeti tüm Türkiye tarafından merak edilen bir konuyken, konunun gizemi hala sürüyor ve cinayet hakkında birçok iddiaların ortaya atıldığı görülüyor. Hakan Ekinci’nin katili hala bulunamazken Serap Paköz ve Gerçeğin Peşinde ekibi, güvenlik güçleriyle birlikte cinayetin açığa kavuşması adına çok büyük bir çaba gösteriyor. Hakan Ekinci’nin evde ölü bulunmuş olması olayın ilk başta intihar vakası olduğunu gösterse de, Hakan Ekinci’nin yakınları ve ailesinin anlattıkları, olayın intihar olmadığını ve Hakan Ekinci’nin ölümünde başka kişilerin etkili olabileceği sonucunu ortaya çıkarıyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti

Ayrıca son dönemlerde Blue While isimli oyunun dünya çapında gençlerin intiharına sebep olması ve Hakan Ekinci’nin de bu oyundan etkilenerek intihar etmiş olabileceği verilen ihtimaller arasında yer alırken, aile fertlerinden hiçbiri bu ihtimali kabul etmiyor. Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci cinayeti son durum olarak belirsizliğini sürdürürken, cinayetin şu an için yayında olmaması, akıllarda cinayetin çözüldüğüne dair soruların canlanmasına neden oldu ancak, programda bu vakanın büyük yer kaplaması ve diğer vakalara ağırlık verilememesinden ötürü, vakada başka bir önemli gelişme yaşanana kadar Hakan Ekinci olayına ara verildi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Durum

Davayla ilgili birçok detay ortaya çıkarken ve birçok iddia ortaya atılırken, olayla ilgili en çarpıcı iddia; Hakan Ekinci vakasıyla ilgili bir tehdit durumunun söz konusu olduğuydu. Hakan Ekinci yorumları ve cinayet üzerindeki iddialar giderek ciddiyetini arttırırken, Hakan Ekinci’nin oturduğu binada yaşayan amcaları ise farklı farklı beyanlarda bulunarak, cinayetin daha karmaşık bir hal almasında etkili oldu. Güvenlik güçlerinin yapmış olduğu araştırmalar ve açıklamalar neticesinde ise zaten binadaki herkesin şüpheli konumunda yer aldığı, ayrıca bina dışında da şüphelilerin de olduğu belirtildi. Olayın cinayet mi yoksa intihar mı olduğu tam olarak anlaşılamazken, olayla ilgili atılan iddiaların ise gerçek olup olmadığı hala bir muamma. İlerleyen günlerde olaya yeni ayrıntıların eklenmesi beklenirken, yapılan araştırmalar sonucunda ise olayın intihar mı, cinayet mi, cinayet ise Hakan Ekinci’nin katili kim? gibi soruların cevabının ortaya çıkması bekleniyor.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla