SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (9 Ekim 2017)

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (9 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 9 Ekim 2017 Hakan Cinayeti izle

Hakan Ekinci dosyası cinayet büro amirliğine devredildi. Büyük araştırmalar sonucu sonunda olayın büyük şüpheler taşıdığı ve geniş çaplı araştırılması gerektiğine inanan cinayet büro olayı teslim aldı. Bilindiği üzere Hakan Ekinci Esenyurt’ta amcaları ile beraber yaşadığı 5 katlı apartmanın kendi ailesine ait olan 2. katında ölü bulundu. Yayınlan haberlere göre Hakanın kendini bir internet oyunu sonucu öldürdüğü söylendi. Ancak aile buna kesinlikle inanmadı ve Gerçeğin Peşinde programından yardım istedi.

Yapılan araştırmalar sonucu ise olay intihardan çok cinayete benzetildi. Kesin olmamakla birlikte stüdyoda bulunan adli tıp uzmanı Taner Güven olayın cinayet gibi göründüğünü ifade etti. Hakan Ekinci olayı 2 ay boyunca canlı yayınla ekranlara gelmeye devam etmişti. Geçtiğimiz cuma gününe kadar her gün ekranlarda olan olay bir süreliğine sahne arkasından yürütülmeye alındı. Aile canlı yayınlara katılmamaya başladı. Bugün öğrenilen haberle beraber olayın cinayet büro amirliğine alınması sevindirdi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

Büyük bir olasılıkla da olayın ekranlardan uzak kalması cinayet büro ve savcılığın olaya gizlilik kararı getirmesi olarak görünüyor. Hakan Ekinci’nin ölümü hakkında gizlilik kararı alındı ve aile bile gelişmelerden tam olarak haberdar olamıyor. Savcılık büyük bir özenle işini yürütürken bir aksaklık çıkmaması nedeniyle bilgileri paylaşmıyor. Ancak öğrenilen yeni bilgiler stüdyo görevlilerine aktarıldığı an ekranları başındaki izleyiciye bilgilendirme yapılıyor. Ölüm hakkında sonlara gelen ekibin söylediklerine göre olay hakkında çok az bir adım kalmışa benziyor. Hakan Ekinci’nin ölümü hakkında gelişmeler sitemizden aktarılacaktır. Gelişmeler için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, tv8 gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla