SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (16 Ekim 2017)

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (16 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 16 Ekim 2017 Hakan Cinayeti Son Durum

3 aya yaklaşan ölümün ardından Hakan Ekinci ölümü hala araştırılmaya devam ediliyor. Hakan Ekinci 26 Temmuz gününde, artık emin olunmakla birlikte, birisi veya birileri tarafından öldürüldü. Yöntem olarak bağla boğmayı kullanan cinayet faili hakkında bir bilgi bulunamıyor. Hakan’ın cesedi Esenyurt’ta bulunan evinde bulundu. Onu ağabeyi Ersin Ekinci buldu. Hastaneye yetiştirmeye çalışan ağabey Ersin maalesef kardeşi Hakan Ekinci’nin ölümüne engel olamadı.

O günden bu yana psikolojik sorunlar yaşayan Ersin Ekinci programa katıldığı günlerde kendini anlatmakta güçlük çekiyor. Hakan Ekinci’nin babası Mehmet Ekinci programa katıldığı günlerde şüphelendiği isimler sorulunca ayırt etmeksizin çevresinde bulunan herkesten şüphelendiğini söyledi. Anne Gülizar Ekinci de baba Mehmet Ekinci ile aynı düşünceye sahip. Apartmanda yaşayan herkesten şüphelenen aile bu cinayeti çevrelerinden birinin yaptığını iddia ediyor. İfadeleri alınan aile yakınları tutarsız açıklamaları yüzünden şüpheli konumuna düştü. Şimdiye kadar programa birçok gizli tanık başvurdu.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

Gizli tanıklar Ersin’in arkadaşı Ferdi yönünde açıklamalar yaparken bazıları ise kuzenler Elif ve Filiz’in hakkında açıklamalarda bulundu. Karmaşık bir kaos ortamı bulunurken herkes bir şeylerden şüpheleniyor. Araştırmalar cinayet büro amirliği tarafından titizlikle yürütülüyor. Cinayet hakkında gelişmeler yaşanmaya devam ederken bu gelişmeler sitemizden paylaşılacaktır. Merak ettikleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla