SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (13 Ekim 2017)

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (13 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 13 Ekim 2017 ize Hakan Cinayeti Son Durum

Gerçeğin Peşinde ekibi Hakan Ekinci cinayetini araştırmaya devam ediyor. Ölümün üzerinden uzunca bir süre geçti ancak hala bir sonuç alınamadı. Hakanın katili veya katilleri dışarıda elini kolunu sallayarak geziyor. Aile bu duruma oldukça tepkili, cinayetin faillerinin bir an önce bulunmasını istiyorlar. Hakan Ekinci henüz 13 yaşında genç bir fidanken bir boğma sonucu hayatını kaybetti. Olay 26 temmuz günü Esenyurt’ta yaşandı. Cinayet çevrede geniş yankı uyandırsa da suçluların bulunmasına yaramadı.

İlk etapta suçlular için en yakın çevrede araştırmalar başlandı. Aile üyelerinin de söylemiyle 5 katlı apartmandaki herkesten tek tek olay gününde yaşadıklarını anlatmaları istendi. Sorguya alınan aile bireyleri birbirinden farklı yanıtlar verirken hiçbiri birbiri ile uyuşmadı. Bu birbirinden ayrık ifadeler sonucu dikkatler apartmana yönelmişken başka bir yönden başka sonuçlar çıkmaya başladı. İlginç bir şekilde Hakan Ekinci’ye yakın olan ve onunla oyun arkadaşlığı yapan Ferdi izleyicinin dikkatini çekti.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

Şüpheli tavırları onun üzerine ilgiyi çekmesine sebep oldu. Şimdiye kadar sayısı oldukça fazla olan gizli tanıklar ifade verdi ve olay hakkında bildiklerini aktarmak için stüdyoya da geldi. Gizli tanıkların bazıları Ferdi üzerinde yoğunlaşırken birçoğu da kuzenler Elif ve Filiz hakkında çarpıcı iddialar ortaya attı. Şimdilerde cinayet büroda olan olay hakkında araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gelişmeler ve merak ettikleriniz için sitemizi takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, tv8 gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla