SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (12 Ekim 2017)

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (12 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 12 Ekim 2017 Hakan Cinayeti Son Durum izle

Hakan Ekincinin katilleri bulunamadı. 2 aydan uzun süredir yapılan araştırmalar hala sonuç vermedi. Hakan Ekincinin cinayet büroya taşınan ölümüyle ilgili gerçekler gün yüzüne çıkmadı. Ölümün üzerinden uzunca bir süre geçti. Ancak failler hala bulunamıyor. Hakan Ekinci henüz 13 yaşında bir çocuktu. 26 Temmuz günü evinde ölü bulunduğunda bu ölümün intihar olabileceği söylendi. Gerek Gerçeğin Peşinde ekibi gerekse adli tıp uzmanı Taner Güven olayın intihardan çok cinayet olabileceğinden yanaydı. 2 ay süren derin araştırmalar sonucu ölümün şüpheli bulunmasıyla cinayet büro amirliği olaya el koymaya karar verdi.

Hakan Ekinci 26 temmuz 2017 günü Esenyurt’ta bulunan evinde boğazındaki sargı beziyle boğulmuş halde bulundu. Onu ağabeyi Ersin Ekinci buldu ve olay hakkında en derin bilgilere sahip kişi yine Ersin Ekinci’ydi. Stüdyoda defalarca bilgisine başvurulan ağabey Ersin Ekinci zaman zaman şüpheli konumuna da düştü. Adı şüpheliler listesine eklenen Ersin Ekinci ve arkadaşı Ferdi’nin tutarsız sayılacak konuşmaları ilgiyi üstlerine çekti. Araştırmalar sonuç vermezken baba Mehmet Ekinci çevresindeki herkesten kuşku duyduğunu defalarca kez dile getirdi. Aynı apartmanda yaşayan aile yakınları da şüpheli olmaktan kurtulamadı.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

Nitekim bu durumda haklılık payı da vardı. İfadede ve stüdyodaki söylemlerinde birçok kez uyuşmayan şeyler bulundu ve bu durum Mehmet Ekinci’nin gergin anlar yaşamasına sebep oldu. Cinayet büro amirliğine devredilen olay hakkında geniş çaplı araştırmalar yapılmaya devam ediyor. Bir sonuç alındığında veyahut yeni gelişmeler olduğunda sitemiz bilgilendirme yazıları ekleyecektir. Hakan Ekinci cinayeti hakkında merak ettikleriniz için sitemizi takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, tv8 gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla