SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (10 Ekim 2017)

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (10 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 10 Ekim 2017 Hakan Cinayeti Son Durum izle

Hakan Ekincinin ölümü üzerinden neredeyse 75 gün geçti. Her günün sabahı ailesi ve canı gönülden katilin bulunmasını isteyen izleyiciler bugün gerçek ortaya çıksın diye dua etmeye devam ediyor. Çalışmalar bir sonuç vermiyor ancak artık bazı şeylerden kesinlikle eminler. Örnek verecek olursak olayın cinayet olup olmadığı kesin değildi ve bu maalesef araştırmanın yoluna taş koyuyordu. Ancak geçtiğimiz haftalarda olayın cinayet araştırma bürosuna taşınmasıyla birlikte bu ikilem ortadan kalktı ve gerekli mecralarda olayın cinayet olduğu kanısına vardı.

Araştırmalar daha kurumsal yapılarla devam ederken yolun sonuna gelmeye çok az bir mesafe kaldı. Şimdiye kadar birçok kişi defalarca stüdyoya geldi ve bazıları da şüpheli konumundaydı. Zaman zaman stüdyoda olayın vahimliği sebebiyle aile tarafından gergin anlar yaşansa da çoğunlukla dramatik yönü yansıtılmaya çalışıldı. Sonuç itibariyle henüz 13 yaşında, daha hayatın gerçek tatlarını yakalayamamış bir çocukken Hakan Ekinci soğukkanlı bir katil tarafından kapattı gözlerini dünyaya.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

26 Temmuz günü. Ve o gün Hakan’ın son gülüşleri duyuldu apartmandan. Babaannesi Habibe ile son kez şakalaşmıştı, son kez yemek yemişti. Bir daha canlı gören olmadı. Ağabeyi Ersin Ekinci onu evde boğulmuş bir şekilde ölü halde buldu. Yaşadığı bu olay sonrasında ruhsal sorunlar yaşayan Ersin Ekinci stüdyoya geldiği günlerde de zor anlar yaşadığı gözler önündeydi. İzleyici zaman zaman bu tavrından dolayı Ersin Ekinci’yi de şüpheli buldu. Gerçek henüz bilinmiyor. Ancak Gerçeğin Peşinde ekibinin emin olduğu bir konu var. Katil er ya da geç bulunacak.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, tv8 gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla