SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Gelişmeler (5 Ekim 2017)

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Gelişmeler (5 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 5 Ekim 2017 Hakan Cinayeti izle

Gerçeğin Peşinde programı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ederken programda konu olan olaylar ile ilgili araştırmalar da devam ediyor. Programda şimdiye kadar konuşulan konulardan en fazla yankı bulan olay 13 yaşında boğularak ölen Hakan Ekinci olayı. Hakan Ekinci 26 Temmuz günü evinde ölü bulunmuştu. Aynı mahallede yaşayan tanıdıkları ve akrabaları da olmak üzere tüm çevreleri şaşkınlığa kapıldı. Söylenenlere göre Hakan Ekinci’nin bir internet oyunu olan Blue While sayesinde canına kıydığı düşünüldü. Oyuna başladığı ve bu oyunun komutları doğrultusunda kendi canına kıydığı düşünüldü. Ancak Hakan Ekinci’nin ailesinin söylemlerine göre Hakan’ın böyle bir oyunu oynuyor olma ihtimali olmadığını ve oynasa dahi kendi canına kıyacak bir çocuk olmadığını söyledi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Durum Ne?

Çevresindeki tüm insanların söylediklerine göre Hakan Ekinci son derece eğlenceli ve hayat dolu bir çocuktu. Hayatı yaşamayı bu denli seven bir çocuğun canına kıymasının imkansız olduğu söylendi. Aile ise ölümün ancak cinayet olabileceğini savunuyor. Programa katilin bulunması için başvuran aile kendi başına da aaştırmalar yapıyor. Şimdiye kadar ki geçen 2 aylık süreçte konu ile ilgili birçok konu elde edildi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü mü?

Hakan Ekinci’nin katili henüz bulunmasa da bu yolda büyük adımlar atıldı. Hakan Ekinci’nin ölümüne dair şüphe duyulan apartman sakinleri ve Ferdi ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Ayrıca ağabey Ersin Ekinci’nin de programda tutarsız davranışları izleyici tarafından ilgi çekmiş durumda. Olay ile ilgili hiçbir detay atlanmadan ipuçları bulunmaya çalışılıyor. Konu ile ilgili sitemizden günlük bilgilendirme yazıları yazılmaktadır. Merak ettikleriniz hakkında sitemizi takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, tv8 gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla