Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti Çözüldü Mü?

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti Çözüldü Mü?

“Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan cinayeti çözüldü mü?” sorusu biraz da olsa yanıt bulmuşken, Fehmi Özcan cinayeti ile ilgili birçok detay ortaya çıkmaya başladı. Gerçeğin Peşinde ekibi ve güvenlik güçleri, yaptıkları incelemeler, almış oldukları ifadeler ve görgü tanıklarının beyanlarıyla olay hakkında birçok detay topladı ve olayın sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı.

Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan cinayeti çözüldü mü?

Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti Çözüldü Mü?

Bilindiği üzere Fehmi Özcan, Gaziantep’te yaşıyor ve burada bir bilardo salonu işletiyordu. Özcan, ölmeden bir hafta kadar önce Antalya’ya giderek kardeşleriyle görüştü. Eşi ise Fehmi Özcan’la ilgili birtakım şüphelerini ve kaygılarını kardeşlerine yüz yüze konuşarak belirtti. Bunun ardından ise 2 Ocak 2016 tarihinde kardeşleri  Fehmi Özcan’la Gaziantep’te görüştü. Yapılan bu görüşme sonrasında Fehmi Özcan’dan herhangi bir haber alınamazken, Fehmi Özcan, günler boyu arandı. Yapılan araştırmalar ve gelen ihbarlar sonucunda Fehmi Özcan’ın cesedi Gaziantep-Şanlıurfa karayolunda bulundu. Ekiplerin yapmış olduğu incelemeler sonucunda Fehmi Özcan’ın cesedi yanmış bir şekilde bir arabanın içerisinde bulunurken, Fehmi Özcan feci bir şekilde can vermişti. İlk belirlemelerde Fehmi Özcan’ın yanarak öldüğü anlaşılmış, ancak sonrasında yapılan araştırma sonucunda Fehmi Özcan’ın ölümünde başka olayların da olabileceği düşünülmüştü. Çünkü Fehmi Özcan, kalbinden 7 defa bıçaklanmış bir şekilde arabanın içerisinde bulunuyordu. Gerçeğin Peşinde Serap Paköz ve ekibi, bu detaylar ışığında olayın aydınlatılmasıyla ilgili çalışmalar başladı ve güvenlik güçleriyle bu konuda ortak çalışmalar yürütüldü.

Olay ilk başta intihar gibi gözükürken, olayın bir cinayet olabileceği bıçak darbeleriyle biraz daha kesinlik kazandı. Olayın intihar olarak düşünülmesindeki en önemli sebeplerden biri de, Fehmi Özcan’ın arabasında bulunan 3 adet piknik tüpüydü. Bu tüpler patlamış, Fehmi Özcan’ın da bu şekilde intihar ettiği düşünülmüştü. Ancak Fehmi Özcan’ın kalp bölgesinde bulunan 7 adet bıçak darbesi olayın seyrinin değişmesine neden oldu. Bu nedenle Fehmi Özcan cinayeti konusu cinayet yönüyle ele alınırken, olayla ilgili bulunan görüntüler, yakınlarının ifadesi ve bazı görgü tanıklarının ifadesi, Fehmi Özcan cinayetinin artık sona yaklaşmasına neden oldu. İlerleyen günlerde bu cinayet vakasının sona yaklaşması bekleniyor.

Cevapla