Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti (24 Ocak 2018)

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti (24 Ocak 2018)

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan cinayeti, gizli tanığın verdiği ifadelerle tamamıyla bambaşka bir hal aldı. Öncelikle Fehmi Özcan’ın yanarak can verdiği tahmin edilirken, yapılan incelemeler sonucunda Fehmi Özcan’ın yanarak ölmediği, aslında kalbinden yedi defa bıçaklandığı tespit edilmişti. Olay yeri görüntüleri, kamera kayıtları ve alınan ifadeler sonrasında, Fehmi Özcan’ın aslında yakınları tarafından öldürüldüğü ve uzun zamandır öldürülmesi adına büyük bir çaba gösterildiği belirlendi. Fehmi Özcan cinayeti ile ilgili birçok kişinin ismi geçerken, olayla uzaktan veya yakından bağlantısı olan çoğu kişiyle irtibat kurulurken, bir numaralı zanlılardan halen daha bir iz bulunamadı. Emniyet güçleri bu zanlılar hakkında yakalama kararı çıkartarak çalışmaları başlatırken, cinayetin ilerleyen günlerde tamamıyla çözülmesi bekleniyor.

Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti

Ayrıca Fehmi Gaziantep’teki sır ölümde korkun şüphe ve bağlantılar ortaya çıkarken, bir gizli tanığın vermiş olduğu ifadeler, olayın zanlılarının Fehmi Özcan’ın öldürmüş olabilecekleri konusunda elde edilen delillerle birebir uyuştu. Olay yerine dair alınan görüntüler ile gizli tanığın ifadeleri birebir olarak tutuyorken, Fehmi Özcan’ın ölmeden önce arabasındaki bir diğer kişinin kim olduğu ise halen daha merak konusu. Gizli tanık, vermiş olduğu ifadede iki şüpheliyi öne atarken, konuyla ilgili bu şüphelilerden herhangi bir açıklama gelmedi ve bu şüphelilere halen daha ulaşılamıyor. Ayrıca söz konusu şüpheliler, gizli tanığın ifadesine göre olayın yaşandığı saatlerde olay mahalline çok yakınken, son derece telaşlı oldukları ve koşar adım ilerledikleri gibi önemli bilgiler de öne çıktı.

Fehmi Özcan’ın ölümüyle ilgili şoke eden görüntüler ortaya çıkarken, bu görüntülerle anlatılanların birebir uyuştuğu emniyet güçleri ve Gerçeğin Peşinde ekibi tarafından da doğrulandı. Ayrıca gizlik tanık vermiş olduğu ifadede, birtakım kişilerin kendisine Fehmi Özcan’ı öldürmesi yönünde son derece yüksek miktarda para teklif ettiklerini ve tanığın ise bunu kabul etmediğini, sonrasında ise tanığın Fehmi Özcan’ın ölüm haberini aldığı dikkatlerden kaçmadı. Fehmi Özcan cinayeti Gerçeğin Peşinde ekibi tarafından tamamıyla çözüme kavuşurken, geriye sadece olayla ilgili suçluların yargı önünde ceza almaları kaldı.

Cevapla