Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti (21 Şubat 2018)d

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti (21 Şubat 2018)d

Son dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan cinayeti, Serap Paköz ve Gerçeğin Peşinde ekibinin dikkati sayesinde yakalanan bir detayla birlikte yeniden gündeme geldi. Gaziantep’in Nizip bölgesinde hem yakılarak hem de kalbinden 7 defa bıçaklanarak vahşice öldürülen Fehmi Özcan’ın dosyası halen daha devam ederken, gerek mahkeme gerekse ekipler bu konuda araştırmalarını sürdürüyor. Fehmi Özcan’ın ölmeden önce arabasıyla geçtiği bölgeler didik didik edilip bölgeden bir kamera görüntüsü aranırken, alınan bir görüntü, cinayetin seyrinin değişmesi açısından son derece büyük önem taşıyor. Bunun nedeni ise Fehmi Özcan’ın ölmeden önce arabasında tek olduğunun bilinmesi.

Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti

Son Dakika! Gerçeğin Peşinde Fehmi Özcan Cinayeti

Gerçeğin Peşinde programı ile aslında Fehmi Özcan’ın arabada bir kişiyle daha birlikte olduğunun anlaşılması, cinayetin çözülmesi açısından çok büyük önem taşıyor. Şuan itibariyle cinayet hakkında birçok bilgi mevcut ve cinayetin neden işlendiğine dair de birtakım fikirler yürütülebiliyor. Toplanan bilgilere göre bir arsa satışı davası sonucunda, ortakların daha çok pay alabilmek adına Fehmi Özcan’ı öldürdükleri veya öldürttükleri tahmin edilirken, bu olayla ilgili kimin sorumlu olduğu veya cinayeti işleyenin kim olduğu henüz bilinmiyor. Fehmi Özcan’ın arabasının yandığı bölgeden birtakım görüntülerde, arabadan bir kişinin indiği ve koşarak uzaklaştığı görülüyor. Ayrıca görgü tanıklarının ifadesine göre, bir adamın koşarak uzaklaştığı ve son derece panik bir halde olduğu belirtiliyor.

Fehmi Özcan’ın ölümü ile ilgili artık sonlara doğru yaklaşırken, gizli tanıkların ifadesi, normal tanıkların ifadesi, toplanan deliller ve konuyla alakalı şüpheli hareketlerde bulunan birçok kişi inceleme alındı. Mahkeme tarafından dava dosyası oluşturulurken, önümüzdeki günlerde dosyanın tamamlanması ve ilk duruşmanın görülmesi bekleniyor. Kriminal incelemeleri ve sonuçları da konuyla ilgili tamamıyla merak konusuyken, Fehmi Özcan’ı kimlerin öldürdüğünün ortaya çıkması konusunda neredeyse sona yaklaşıldı. Fehmi Özcan’ın ailesi artık acısını bastırmış ve kimin bu cinayeti işlediğini ya da işlettirdiğini öğrenmek isterken, söz konusu olayın tüm Türkiye tarafından da takip edildiğini söyleyebiliriz. Bakalım yeni gelişmeler nasıl sonuçlara sebep olacak ve Fehmi Özcan’ın cinayeti ne zaman tam olarak sonuca bağlanacak?

 

Cevapla