SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Ersin ve Ferdi Tutuklandı Mı?

SON DAKİKA! Gerçeğin Peşinde Ersin ve Ferdi Tutuklandı Mı?

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Katilleri Bulundu Mu?

Gerçeğin Peşinde programında tanıdığımız Ekinci ailesi oğulları Hakan Ekinci’nin ölümü üzerine programa başvurdu. Hakan Ekinci henüz 13 yaşında iken ailesi ile beraber yaşadığı Esenyurt’taki evinde boğazında sargı bezinden bozma bir iple boğulmuş halde ölü bulundu. Hakan’ı ölü halde ilk gören ve onu bulan ağabeyi Ersin Ekinci kardeşini hemen sağlık ekiplerine teslim etmek istedi. Bir umut yaşıyor olabileceğini düşünsede maalesef Hakan Ekinci hayata tutunamadı. Aile üyeleri perişan olurken ortaya bir haber yayılmaya başladı. Hakan Ekinci’nin ölüm sebebinin Blue While isimli bir oyun olduğu söylendi. Bu iddiayı aile dışından birisi yapmış olacak ki aileden hiçbiri bunu kabul etmedi. Ölümün intihar olma olasılığının sıfır olduğunu söyleyen aile Serap Paköz’den yardım istedi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü Mü? Son Dakika Gelişmeleri Neler?


Ölümün üzerinde yaklaşık 8-9 gün geçtikten sonra programda bu konu tartışılmaya başlandı. Aile üyeleri beraber yaşadıkları beş katlı apartmanda bulunan istisnasız herkesten şüphelendiklerini ve bu kişilerin araştırılması gerektiğini söyledi. Polis ve savcılık ekipleri de dahil olmak üzere Gerçeğin Peşinde ekibi de bir yandan olayı araştırmaya başladı. Şimdiye kadar yayınlanan bölümlerde konu ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Ancak hiçbiri olayın açıklığa kavuşmasında işe yaramadı. Olayın çok iyi yerlere ve işte bitti denilecek yerlere geldiği noktalar da oldu ancak gerçekler tüm açıklığıyla bir türlü ortaya çıkmadı.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

29 Eylül tarihli yayında aile üyeleri kısa bir süre ara vermeden önce programa son kez katıldı. Bu demek değil ki Hakan Ekinci Cinayeti bir daha programda yer almayacak. Tabi ki konu ile ilgili araştırmalar aksatılmaksızın devam edecek ancak programda sıkışıklık ve yoğunluk olması nedeniyle aile canlı yayına çıkmaya kısa bir ara verdi. Aile üyeleri katilin veya şöyle diyelim ölümün sebebinin bulunmasını canı gönülden istiyor. Araştırmalar arka planda olsa da tüm hızıyla devam ediyor. Hakan Ekinci olayı canlı yayına nakledilmese de sitemiz aracılığıyla gelişmeleri anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde İhbar Hattı ve İletişim Numaraları Neler?

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla