Siyah İnci 13. Bölüm İzle (Fragman)

Siyah İnci 13. Bölüm İzle (Fragman)

Star TV’nin sevilen dizisi Siyah İnci 13. bölüm, Kenan ve Hazal’ın aralarında geçen romantik sözlerle izleyicileri büyüledi. Diziyi büyük bir tutkuyla takip edenler, Tolgahan Sayışman ve Hander Erçel’in başrollerini paylaştığı Siyah İnci’yi her hafta ilgiyle izliyor. Siyah İnci dizisinin yeni bölümünde, Irmak’ın fişini Ebru’nun çektiğini öğrenen Kenan, Ebru’ya öfkeleniyor. Ebru ise bir yalan atarak Kenan’a olan aşkını gizliyor ve Vural’a deli gibi aşık olduğu için böyle bir şey yaptığı yalanını söylüyor.

Siyah İnci 13. Bölüm İzle

Siyah İnci 13. Bölüm İzle

Irmak, yakalandığı hastalığın ölümcül olduğunu öğrenir ve yıkılır. Kenan’a olan aşkından dolayı kahrolur, bu ilişkinin mutlu bitmeyeceğini, Kenan’la bir ömür boyu birlikte olamayacaklarını düşündükçe derin bir kedere sürüklenir. Hastalığı nedeniyle Kenan’dan ayrılacağını düşünmek genç kızı son derece üzer. Son günlerini yaşarken bir tek şey diler, o da Kenan’a kavuşmaktır.

Irmak’ın fişini çeken Ebru, Kenan’ın bunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır ve ne yapacağını şaşırır. Bu durumdan kurtulmak için Hazal ve Kenan’ın öpüştüğünü gösteren fotoğrafları kullanmak ister. Vural ise Hazal konusunda hala şüphelidir. Hazal’ı sürekli kontrol eder ve onu adamlarına izlettirir. Genç kadının her adımını takip ettiren tutkulu adam, Hazal’ın kendisine bir oyun oynadığını düşünmektedir. Hazal, Kenan’ı korumak için girdiği yalan evlilikte, rolünü başarıyla sürdürür. Mutlu bir eş ve ideal bir evlilik yalanını istemeyerek de olsa oynamaya devam eder. Bu arada Jale’yle beraber, Naz’a ne olduğunu araştırır.

Siyah İnci Son Bölüm İzle

Hazal’ın telefon konuşmalarına ulaşan Vural, Hazal’ın hem Kenan’la hem de Jale ile konuştuğu tüm kayıtları elde eder. Jale ile Hazal’ın konuşmaya başladığını öğrenen Vural, durmaz ve karşı atağa geçer. Naz hakkında ilginç bilgilere ulaşan Hazal ve Jale, bunun peşini bırakmazlar.

Vural’ın gizli sırrını öğrenen Defne, Vural’a şantaj yapmak ister. Vural ise bu durumdan hiç hoşlanmaz ve Defne’nin susması için, kadının dediklerini yapmak zorunda kalır. Nişan günü yaşananlardan sonra Melek, Hazal konusunda endişe duymaya başlar. Kızının hayatı için Aziz’den yardım istemeye karar verir. Demiroğlu ailesinden Hazal’ı kurtarırsa, Hazal’a gerçek babasının Aziz olduğunu açıklayacağını söyler.

 

Cevapla