Siyah İnci 11. Bölüm İzle (Fragman)

Siyah İnci 11. Bölüm İzle (Fragman)

Star TV’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Siyah İnci, yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük heyecan yarattı ve henüz ilk sezonu olmasına rağmen kendi izleyici kitlesini oluşturdu. Müthiş oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve olaylar örgüsüyle rekabetin inanılmaz boyutlarda olduğu dizi sektöründe, kendine daha ilk sezonunda sağlam bir yer edindi. Siyah İnci 11. Bölüm 7 Aralık Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Yeni bölümde izleyiciler bir kez daha heyecan fırtınasına sürüklenecek. Fragmanları gün içerisinde Star TV’de sıklıkla dönen Siyah İnci dizisinin 11. bölümünde bizleri nelerin beklediğini sizin için inceledik.

Siyah İnci 11. Bölüm İzle (Fragman)

Siyah İnci 11. Bölüm

Dizinin 7 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak olan 11. bölümünde heyecan kaldığı yerden, hatta daha da artarak devam edecek. Heyecanın doruğa çıkacağı 11. bölümde Aziz,  Kenan ve Irmak’ın nişanını basarak elinde silahla Vural’ın karşısına çıkacak. Kenan’ın, Aziz’in herkesi şoka sokan bu hareketini durdurmaya çalışsa da, bunda başarılı olamadığı görülüyor. Aziz tam tetiği çekeceği anda, Vural’ın hayatını hiç beklenmedik, sürpriz bir isim kurtaracak. Bu karmaşa arasında kârlı çıkan Ebru olacak ve günlüğünü geri alacak.

Bu olaya rağmen Hazal bu işin peşini bırakmayacak ve ne pahasına olursa olsun Ebru’nun foyasını ortaya çıkarmak için çabalamaya devam edecek. Yeni bölüm fragmanında ayrıca; Defne’nin, Vural’ın büyük sırrını öğrenmiş olduğu görülüyor. Ve Vural Defne’yi susturmak için onun bütün isteklerine boyun eğiyor. Melek ise; nişanda olanlardan sonra kızı için oldukça kaygılı bir halde.

Bu endişe Melek’e cesaret veriyor ve kızını Demircioğlu ailesinin elinden alabilmek için Aziz’e babası olduğunu birlikte açıklamayı teklif ediyor. Hazal ve Kenan ise zorunlu bir işbirliği içerisinde. Bu ikilinin ortak amacı, görüntülere Vural’dan önce ulaşabilmek. Fakat Vural’ın dışında Ebru da Irmak’la ilgili sırlarının deşifre olmaması için kasedin peşine düşmüş durumda.

Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın başrollerini oynadığı dizi, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Burak Altay gibi oyuncuların performanslarıyla zenginleşiyor. Yönetmenliğini Erol Özlevi’nin ve senaristliğini Yekta Torun’un üstlendiği Siyah İnci 11. Bölüm heyecanıyla, 7 Aralık Perşembe günü saat 20.00’den itibaren Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Cevapla